Elektromobilio Leaf nuoma

Pavasario Akcija: Elektromobilio Nissan LEAF nuoma

Norime Jums pristatyti ypatingą pavasario akciją - elektromobilį Nissan LEAF nuomai. Šis inovatyvus automobilis išsiskiria ne tik savo technologinėmis naujovėmis, bet ir komfortu bei svarbiausia aplinkai nekenksmingu poveikiu!

Nissan Leaf trumpa istorija | Eurorenta.lt

Apie Nissan LEAF

Nissan LEAF yra vienas pirmųjų automobilių, kuris yra visiškai elektrinis. Rinkoje pasirodęs dar 2010 metais ir jie ne tik iškėlė standartus elektromobilių pramonėje ( tuo metu rinkoje, buvo tik dar vienas elektromobilis - Tesla model S), bet ir įkvėpė daugelį žmonių rinktis šią ekologišką transporto priemonę. Jo sėkmė atsispindi ir nuomos kompanijų strategijose. Dėl didelio populiarumo ir paklausos tarp klientų, kurie keliaudavo nedideliais atstumais, daugiausia mieste, daugelis nuomos įmonių pradėjo įtraukinėti Nissan LEAF į savo nuomojamų automobilių parką.

Šiandien šis elektromobilis tampa vis labiau patrauklus ne tik tiems, kurie siekia sumažinti aplinkosaugos poveikį, bet ir tiems, kurie nori sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje. Nissan LEAF yra patrauklus dėl mažų eksploatacijos kaštų, palyginti su tradiciniais vidaus degimo variklius turinčiais automobiliais. Taip pat, nuomos įmonės pastebėjo, kad klientai vis labiau linkę rinktis elektrinius automobilius dėl jų ekonominio ir aplinkosauginio pranašumo.

Mes, taip pat dedame dideles pastangas siekdami įtraukti į savo parką daugiau elektromobilių, įskaitant ir Nissan LEAF, norėdami tenkinti augančią paklausą ir klientų poreikius. Tai suteikia klientams platesnę pasirinkimo galimybę ir leidžia jiems patirti elektromobilių privalumus, kuriuos siūlo šiuolaikiniai elektromobiliai.

Nissan Leaf elektromobilių nuoma | Eurorenta.lt

Nauda

Nissan LEAF yra ne tik transporto priemonė - tai gyvenimo būdas, kuris atitinka modernių vartotojų lūkesčius. Pasirinkę Nissan Leaf Jūs:

 1. Būsite draugiški aplinkai: Nissan Leaf yra visiškai elektrinis automobilis, tai reiškia, kad jis nekuria išmetamųjų dujų ir neleidžia anglies dvideginio į atmosferą, kai jis važiuoja. Tai padeda mažinti teršalų išmetimą ir prisideda prie mažesnės aplinkos taršos.
   
 2. Turėsite mažesnes eksploatacijos išlaidas: Elektriniai automobiliai, įskaitant Nissan Leaf, dažniausiai yra pigesni eksplotuoti nei tradiciniai automobiliai. Elektros energija dažnai yra pigesnė nei benzinas ar dyzelinas. Tokiu būdų keliaudami, Jūs taupote.
   
 3. Važiuosite tyliai bei sklandžiai: Elektriniai automobiliai yra tylesni nei tradiciniai automobiliai.
   
 4. Naudositės moderniomis technologijomis bei komfortu: Nissan Leaf yra aprūpintas įvairiomis moderniomis technologijomis, tokiomis kaip saugumas, komfortas ir pramogos, įskaitant tokias funkcijas kaip automatinis vairavimas, priekinės ir galinės kamerų sistemos, pažangios informacijos ir pramogų sistemos bei kt.
   
 5. Jausitės saugiai: Dauguma elektrinių automobilių, įskaitant Nissan Leaf, turi integruotas saugumo funkcijas ir technologijas, kurios padidina vairuotojo ir keleivių saugumą. Tai gali apimti avarijų prevencijos sistemas, automatinį greičio reguliavimą, avarinio stabdymo sistemas ir kt.

Elektromobilių nuoma | Eurorenta.lt

Nuomos Kaina

Patirkite ekologišką, ekonomišką būdą keliauti su Nissan Leaf! Dabar yra puiki proga išsinuomoti šį modernų elektrinį automobilį už neįtikėtinai gera kaina ir palankiomis sąlygomis. O tai dar ne viskas! Užsirezervavus Nissan Leaf nuomą ilgiau nei savaitė, gaukite papildomą dovaną - vieną papildomą parą nemokamai! Ką reikia padaryti: nurodykite komentaruose frazę: "Noriu keliauti laisvai!" (dovana galioja tik Premium paketui).

Kiekviena važiavimo minutė su Nissan Leaf suteiks jums malonumą ir komfortą, tuo pačiu prisidedant prie švarios aplinkos ir mažinančiant išlaidas. Nepraleiskite šios unikalią galimybės. Užsisakykite dabar ir suteikite sau neprilygstamą patirtį su Nissan Leaf!

 

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius