Our services

EuroRenta savo veiklą vykdo daugiau nei 20 metų, todėl turėdami ilgametę patirtį klientams galime pasiūlyti platų spektrą paslaugų. Kiekvienas klientas yra labai svarbus, todėl suprasdami Jūsų poreikius ir lūkesčius galime pasiūlyti trumpalaikę ir ilgalaikę automobilių nuomą, pervežimo paslaugas ar automobilių nuoma su vairuotoju bei kitas paslaugas, susijusias su automobilių nuoma.

 

EuroRentos automobilių parką sudaro daugiau nei 150 įvairiausių tipo automobilių, nuo mini klasės automobilių iki 9 vietų mikroautobusų, nuo ekonomiškų iki komercinių automobilių. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, prižiūrimi ir visada paruošti klietams. EuroRenta siekdama klientams pasiūlyti tik geriausius, ekonomiškus ir komfortiškus automobilius, kasmet atnaujiną automobilių parką, įsigydama naujus, įvairių modelių automobilius, todėl kiekvienas atras sau labiausiai tinkamą automobilį kelionėms.

EuroRenta nuomos paslaugos

Neretai automobilio prisireikia čia ir dabar, todėl EuroRenta automobilių nuomą vykdo 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir automobilį gali pristatyti bet kuriuo paros metu. Klientai automobilius gali atsiimti mūsų centinėje būstinėje Klaipėdoje arba Vilniaus padalinyje. Automobilius galime pristatyti į oro uostus Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje ar Taline, autobusų ir traukinių stotis, jūrų uostus ar bet kurią vietą pasirinktame mieste. EuroRenta automobilius pristato visose Baltijos šalyse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

EuroRentos nuomojamais automobiliais klientai gali keliauti po visą Europą ir jaustis saugiai, nes visi nauji automobiliai turi galiojančius garantinius aptarnavimus, todėl iškilus bėdai automobilių bus pasirūpinta bet kurioje Europos šalyje. Automobilio nuoma kelionei puikus sprendimas, nes automobiliu ir jo stoviu tiek prieš nuomą, tiek ir po nuomos rūpinames mes, o jums belieka susiplanuoti savo kelionę ir ja mėgautis. Mėgstantiems slidinėti žiemą gražiausiuose Europos žiemos kurortuose ar pažvejoti Skandinavijos šalyse mikroautobusų nuoma puiki išeitis - prailgintos bazės Opel Vivaro, Ford Transit ar Renault Trafic, su kuriais galėsite keliauti kartu su šeima ar draugų kompanija, kur tilps visi jūsų kelionės daiktai.

 

Siekdami užtikrinti geriausią ir labiausiai mūsų klientams tinkantį automobilio nuomos variantą, sukūrėme lanksčią automobilių nuomos rezervacinę sistemą, kuri greitai, paprastai ir patogiai leis jums išsirinkti norimą automobilį. Mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt pasirinkite pageidaujamą atuomobilio pasiėmimo ir grąžinimo vietas, datą, laiką, išsirinkite automobilį ir papildomas paslaugas bei papildomą įrangą, kuri užtikrins komfortą kelionės metu. Rezervuodami automobilį mūsų interneto svetainėje galite sutaupyti sumokėdami už automobilio nuomą iš anksto arba atlikti rezervaciją be jokio iš ankstinio mokėjimo. Mes užtikriname, kad po rezervacijos sudarymo su jumis susisieksime per 24 valandas ir patvirtinsime jūsų rezervaciją. Jei rezervuojate automobilį tą pačią dieną, būtinai jums paskambinsime, kad užtikrintume sklandų ir greitą aptarnavimą. Jeigu po rezervacijos pasikeis jūsų planai ar automobilio nuomą norėsite atidėti, galėsite rezervaciją pakeisti ar atšaukti visiškai nemokamai likus nemažiau kaip 7 dienoms iki nuomos pradžios. Keliauti su EuroRenta Jums visada bus paprasta ir patogu.

EuroRenta siūlomos nuomos paslaugos

EuroRenta užtikrina platų paslaugų spektrą, nes kiekvienas klientas yra svarbus. Žemiau pateikiame EuroRentos teikiamas paslaugas su kuriomis galite susipažinti detaliau:

• Trumpalaikė automobilių nuoma;

• Ilgalaikė automobilių nuoma;

• Automobilių veiklos nuomos paslaugos;

• Pakaitinio automobilio nuoma;

• Automobilių nuoma oro uoste;

• Automobilių nuoma, papildomai teikiant jų vairavimo paslaugas;

• Keleivių pervežimo paslaugos;

• Automobilių nuoma viena kryptimi;

• Autobusų nuoma;

• Prabangių automobilių nuoma;

• Automobilių finansinis lizingas;

• Automobilių pardavimas išsimokėtinai;

Neradote norimos paslaugos? Susisiekie su mumis ir mes pasistengsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą.

 

EuroRenta taip pat siūlo šias papildomas paslaugas ir papildomą įrangą:

• Automobilinės vaikiškos kėdutės;

• GPS navigacija;

• Techninė pagalba kelyje;

• Pakaitinis automobilis;

• Papildomas vairuotojas;

• Vairavimas užsienyje;

• Padangų, žibintų ir stiklų apsauga;

• Pilno bako paslauga;

• „Pilno draudimo“ paslaugą, bei kitas reikiamas draudimo paslaugas.

 

EuroRenta savo klientams siūlo tik kokybiškas automobilių nuomos paslaugas už realią šiomis dienomis nuomos kainą, bei užtikrina malonų aptarnavimą, pagalbą 24/7, taip pat patogų automobilių atsiėmimą ir grąžinimą Jums patogioje vietoje. Visą tai suteiksime naujais, komfortiškais bei ekonomiškais automobiliais. Pasirinkite mus ir mes pasiūlysime Jums geriausią variantą.

 

Jeigu kyla bet kokių klausimų dėl automobilių nuomos, norite sužinoti daugiau informacijos apie nuomos sąlygas ar tiesiog pasitarti, galite susisiekti su EuroRentos darbuotojais telefonu, el. paštu, mūsų interneto svetainėje „pagalba gyvai“ ar tiesiog užsukę pas mus į Klaipėdos ar Vilniaus biurus.

 

Kontaktai:

Klaipėdos centrinis biuras
Sandėlių g. 14,
95107 Klaipėda
tel. nr. +370 686 00611
el. p. rez@eurorenta.lt

Vilniaus biuras
Dariaus ir Girėno g. 149,
02189 Vilnius, (šalia Vilniaus oro uosto)
tel. nr. +370 611 16611
el. p. vilnius@eurorenta.lt

 

Su mumis taip pat galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, SkypeEuroRenta – atrask naujas galimybes keliauti!

TO OUR CLIENTS

help 24/7

who value our quality
and reliable vehicles