Automobilių nuoma viena kryptimi

Automobilių nuoma viena kryptimi

 

Automobilio nuoma viena kryptimi – tai puikus pasiūlymas jums, jeigu norite keliauti iš vieno miesto į kitą, atvykstate į vieną oro uostą, o išskrendate iš kito arba tiesiog nuvykę į savo tikslą jums automobilis nebėra reikalingas. Mes pasiruošę pasirūpinti, kad automobilio palikimas kitoje vietoje būtų įmanomas.

 

Automobilio palikimo kitoje vietoje paslaugą galite užsisakyti rezervuodami automobilį mūsų svetainėje (rezervacija internetu) ar informuodami EuroRentos darbuotojus prieš atsiimdami automobilį. Jeigu automobilio nuomos metu netikėtai pasikeičia maršrutas ir negalite grąžinti automobilio į nuomos sutartyje nurodytą nuomos punktą, būtinai susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie padės išspręsti automobilio palikimo kitoje vietoje klausimą.

Automobilio nuoma viena kryptimi

Stengdamiesi būti dar lankstesni savo klientams, automobilio nuomos viena kryptimi paslaugą siūlome ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir Latvijoje, ir Estijoje. Todėl bet kuris taškas Baltijos šalyse dabar lengvai pasiekiamas. Keliaukite laisvai ir nesirūpinkite automobilio grąžinimu į ta pačią vietą iš kur išsinuomojote.

 

Pristatome naujovę!

EuroRenta siekia būti patogiu pasirinkimu klientams, todėl visada ieško inovatyvių sprendimų. Keliaujantiems iš taško A į tašką B, EuroRenta siūlo nuotolinio atrakinimo/užrakinimo paslaugą. Nesvarbu kurioje vietoje ar kuriuo paros metu norėsite palikti automobilį, mes tuo pasirūpinsime. Automobilio raktelį palikite automobilio salone, susisiekite su mūsų vadybininkais ir automobilis be kontakto bus užrakintas. Dar niekada nebuvo taip paprasta. Taupykite savo laiką pasinaudodami šia paslauga.

 

Žemiau pateikiame populiariausių nuomos viena kryptimi standartinius įkainius1:

Automobilio
paėmimas/
grąžinimas

Automobilio
grąžinimas/
paėmimas

Paslaugos kaina,
Eur su PVM

 

LIETUVOJE

Vilnius

Klaipėda

60,00

Vilnius

Kaunas
Kauno oro uostas

Nuo 30,00

Vilnius

Palanga
Palangos oro uostas

75,00

Vilnius

Kitas miestas

Nuo 60,00

Klaipėda

Kaunas
Kauno oro uostas

40,00

Klaipėda

Palanga
Palangos oro uostas

20,00

Klaipėda

Kitas miestas

Nuo 60,00

 

LATVIJOJE

Vilnius
Klaipėda

Ryga
Rygos oro uostas

150,00

Vilnius
Klaipėda

Kitas miestas

Nuo 180,00

 

ESTIJOJE

Vilnius
Klaipėda

Talinas
Talino oro uostas

300,00

Vilnius
Klaipėda

Kitas miestas

Nuo 330,00

 

1EuroRenta pasilieka teisę keisti paslaugos įkainius atsižvelgiant į kiekvieną situaciją individualiai.

 

 

 

Jeigu planuojate nuomotis automobilį ilgiau nei tris dienas ir automobilį palikti kitoje vietoje Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar Rygoje, EuroRentos darbuotojai jums pateiks geresnį nuomos viena kryptimi pasiūlymą.

 

Automobiliu važiuosite ilgiau nei 2 savaites? Puiku, automobilio grąžinimas bet kuriame Lietuvos taške jums nieko nekainuos, nes viskuo pasirūpins EuroRenta. Ilgiau važiuoji – pigiau moki!

 

Neretai EuroRentos klientams automobilis reikalingai vienai kelionei nuvykti į Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos ar Talino oro uostą ar atskirdus iš oro uosto grįžti atgal. Tokiais atvejais svarbu, kad automobilis būtų paruoštas kelionei, automobilio nuomos sutartis pasirašoma patogiai, o nuvykus į oro uostą kaip galima greičiau ir paprasčiau būtų galima palikti automobilį ir tęsti savo kelionę lėktuvu.

 

 

Neradote savo krypties ar norite pasitikslinti paslaugos kainą? Susisiekite su mūsų vadybininkais ir jie suteiks jums visą reikiamą informaciją.

 

Susisiekite su mumis jau dabar:

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius