Apie mus

EURORENTA DIRBA JUMS, KAD JŪSŲ PUIKI KELIONĖ BŪTŲ
PATOGI, SAUGI, MALONI IR SMAGI

 EURORENTA – ATRASK NAUJAS GALIMYBES MĖGAUTIS KELIONE

 

Susipažinkime iš arčiau. Kas yra EuroRenta? Kas mes esame?

EuroRenta – tai viena seniausių ir didžiausių lietuviškų automobilių nuomos kompanijų Lietuvoje. Ilgametė patirtis automobilių nuomos srityje, darbuotojų profesionalumas, nuolatinis įmonės tobulėjimas bei didelis dėmesys Kliento poreikiams, leidžia sėkmingai vykdyti veiklą daugiau kaip 20 metų.

UAB „Autoblikas“, kaip juridinis asmuo buvo įregistruota 1998 metų balandžio 27 dieną. Tai lietuviško kapitalo klaipėdiečių įsteigta bendrovė, toliau žinomas kaip automobilių nuomos kompanija EuroRenta. Automobilių nuomos verslą įmonė pradėjo turėdama 5 automobilius, Iš šiuo metu jų turi virš 200 ir kiekvienais metais skaičius tik didėja.

EuroRenta senasis puslapis

 

Kodėl verta rinktis Lietuvišką automobilių nuomos kompaniją EuroRenta:• Daugiau nei 20 metų pastovių klientų patikrintas lojalumas ir mūsų darbo įvertinimas sugrįžtančių klientų;
• Aukšti paslaugų standartai ir supaprastintos klientų aptarnavimo procedūros;
• Puikus, malonus ir greitas aptarnavimas;
• Automobilių ir jų įrangos įvairovė (nuo mini, ekonominės klasės automobilių iki prestižinių, visureigių ir keleivinių autobusiukų pasiūlos);
• Teisingos ir konkurencingos kainos be jokių paslėptų papildomų mokesčių;
• Jokių ribojimų jauniems vairuotojams (automobiliai nuomojami visiems, sulaukusiems 18 metų ir turintiems galiojantį vairuotojo pažymėjimą);
• Individuali nuolaidų sistema nuolatiniams klientams;
• Lankstumas pristatant ir grąžinant automobilį. Automobilį galime pristatyti į bet kurią vietą Baltijos šalyse;
• Sprendimai kiekvienai situacijai ir skubi pagalba 24/7;
• Mes užtikriname patogią kelionę su mūsų naujais ir saugiais automobiliais;
• Nemokamas rezervacijos keitimas ar atšaukimas, mokant už nuomą automobilio atsiėmimo vietoje;
• Pervežimo paslauga, ilgalaikė nuoma, nuoma viena kryptimi ir daugelis kitų paslaugų;
• Vertiname kiekvieną Klientą ir stengiamės išgirsti jų pastabas bei tobulinti teikiamų paslaugų kokybę.

Teikdami automobilių nuomos paslaugas, stengiamės tenkinti kiekvieno Kliento pageidavimus ir poreikius, todėl visada su Jumis bendrausime individualiai, rasime Jums tinkamiausią sprendimo būdą ir būsime Jums pasiekiami bet kuriuo paros metu. Mūsų automobilių parką sudaro daug daugiau nei 200 įvairiausio tipo automobilių, nuo mini klasės automobilių iki keleivinių mikroautobusų, todėl kiekvienas EuroRenta Klientas atras sau labiausiai patinkantį automobilį. EurorRenta siekia užtikrinti, kad kiekvienas keleivio poreikis būtų patenkintas.

EuroRenta gali pasiūlyti:

• lengvųjų automobilių nuomą (mini, ekonominės, kompaktinės, vidutinės, komercinės klasės);
• visureigių ir prabangių automobilių nuomą (kabrioletai ir SUV);
• mažų autobusų nuomą (nuo 8 iki 20 sėdimų vietų);
• autobusų nuomą (nuo 25 iki 50 sėdimų vietų);
• krovininių mikroautobusų nuomą;
• limuzinų nuomą.

Įmonės EuroRenta personalas

 

Klientams siūlome tik kokybiškas autotransporto nuomos paslaugas už realią šiomis dienomis nuomos kainą bei automobilių nuomos paslaugas teikiame ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse ar kitose Europos Sąjungos valstybėse. EuroRenta siekdama patenkinti visus klientų poreikius garantuoja aukščiausią aptarnavimo lygi bei siūlo naujas ir komfortiškas transporto priemones Jūsų kelionės.

Šiuo metu EuroRenta siūlo šias automobilių nuomos paslaugas:

Trumpalaikė automobilių ir keleivinių mikroautobusų nuoma.
Trumpalaikės nuomos terminas yra nuo 1 dienos iki 30 parų. Trumpalaikės nuomos paslaugų paketą sudaro būtinosios išlaidos: nuomos mokestis, sezoninės padangos, pakaitinis automobilis automobilio gedimo atveju, automobilio gedimo atveju siūlomas pakaitinis automobilis, techninė pagalba kelyje. Teikiant trumpalaikes nuomos paslaugas, kaip papildomos paslaugos yra teikiama GPS navigacijų, vaikiškų kėdučių ir kitų aksesuarų nuoma. Atsargesniems ir savo pinigų srautus planuojantiems klientams siūlomos papildomos draudimo paslaugos - Super kasko. Tokiu atveju kliento atsakomybė yra sumažinama iki minimumo. Skubantiems ir užimtiems klientams siūloma pilno kuro bako paslauga. Klientai užsisakę pilno bako paslaugą savo patogumui išsinuomoję automobilį pilnu kuro baku, gali jį grąžinti tuščiu nesirūpindami jo užpildymu grąžinant automobilį.

Ilgalaikė automobilių ir keleivinių bei krovininių mikroautobusų nuoma.
Ilgalaikės nuomos paslaugos gali trukti nuo vieno mėnesio iki trijų metų. Be jau išvardintų trumpalaikės nuomos paslaugų, klientui yra siūlomos tokios papildomos paslaugos kaip: automobilio paėmimas iš kliento techniniam aptarnavimui, remontui, sezoninių padangų keitimui. Ilgalaikės nuomos atveju klientas turi galimybę pats pasirūpinti automobilio draudimu.

Automobilių veiklos nuomos paslaugos.
Automobilių veiklos nuomos paslaugos teikiamos nuo 1-ių metų iki 5-ių. Praktiniai mūsų įgūdžiai ir patirtis leidžia klientams rekomenduoti optimaliausia jo poreikius atitinkantį transporto sprendimus. Kiekvienas projektas ir skaičiavimai atliekami individualiai kiekvienam automobiliui. Visos sąlygos yra aptariamos su klientu individualiai.

Automobilių ir keleivinių mikroautobusų nuoma oro uostuose.
Eurorenta dirba Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose. Tačiau mes turime galimybę Jus pasitikti Rygos ir Talino oro uostuose, bet esant poreikiui paslaugas galime suteikti tiek Varšuvos oro uoste tik kitame bet kokiame Europos mieste. Tai puikus pasirinkimas keliaujant po Baltijos šalis, nes pageidaujamą automobilį galite išsinuomoti vienos šalies oro uoste ir jį grąžinti kitame bet kuriame Baltijos šalims priklausančiame oro uoste. Šias paslaugas galime suteikti neaplenkiat Lenkijos ir esant poreikiui net ir kitų Europos sąjungos valstybių oro uostose.

Automobilių ir keleivinių mikroautobusų nuoma, papildomai teikiant vairuotojo paslaugas.
Automobilių nuoma teikiant vairavimo paslaugas. Šia paslauga dažniausiai naudojasi užimti – verslo klientai, atvykstantys į Lietuvą darbo reikalais ar vykstantys į kitas Europos šalis. Šiems klientams skiriame ypatingą dėmesį.

Keleivių pervežimo paslaugos.
Keleivių pervežimo paslaugos iš dalies panašios į automobilių nuomos paslaugas teikiant automobilio nuomą su vairavimo paslaugomis, tačiau skirtumas yra tas, kad taikant keleivių pervežimo paslaugas klientas ar klientai yra pervežami iš vieno taško į kitą be jokių papildomų paslaugų. Tai dažniausia būna didesnė žmonių grupė, o paslaugos teikiamos tiek Lietuvos teritorijoje tiek už jos ribų.

Automobilių ir keleivinių mažų autobusų nuoma viena kryptimi.
Automobilių nuoma viena kryptimi dažniausiai aktuali keliaujantiems oro transportu klientams. Jie turi galimybę atvykti į vieną Baltijos šalyse esantį oro uostą, naudotis mūsų siūlomomis automobilių nuomos paslaugomis, o išvykti iš kito oro uosto.

Prabangių automobilių ir limuzinų nuomos paslaugos.
Svarbiausioms gyvenimo šventėms siūlome prabangių automobilių ir limuzinų nuomos paslaugas, kad kiekvienas akimirka būtų įsimintina ir ypatinga. Kartu su šia paslauga siūlome mūsų profesionalius ir patyrusius vairuotojus, kurie pasirūpins maršrutu ir suteiks aukščiausios kokybės paslaugas.

Automobilių finansinis lizingas.
Automobilių pardavimas yra neatskiriama mūsų verslo dalis. Klientams turime galimybę pasiūlyti įsigyti mūsų parke esantį automobilį išsimokėtinai, taikant jam finansinį lizingą ar veiklos nuomos paslaugą. Mes galime pasiūlyti įvairius išsimokėjimo variantus, kurie priklauso nuo: kokiam terminui ir kokiomis sąlygomis perkamas automobilis; kokio dydžio avansinį mokestį gali klientas mokėti ar kokia būtų automobilio likutinė vertė, kurią jis pasibaigus terminui turi sumokėti. Siekiame optimaliausių ir geriausių sprendimų mūsų klientams.

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius