Automobilio nuoma Kaune

Automobilių nuoma Kaune ir Kauno oro uoste

Kaunas yra Lietuvos centras ir antras miestas pagal dydį. Šiandien tai yra vienas lankomiausių šalies miestų, kultūros ir pramonės centras, kuriame praėjusių dienų paminklai yra greta modernių viešbučių, parduotuvių, pramogų centrų. Nepriklausomai nuo to, ar atvykote į verslo reikalais, lankote gimines ir draugus, ar tiesiog esate miesto svečias, geriausias pasirinkimas keliaujant po Kauno miestą išsinuomoti automobilį. EuroRentos nuomotu automobiliu lengvai pasieksite miesto lankytinus objektus (Kauno pilį, Pažaislio vienuolyną, Nemuno salą, Kauno tvirtovės fortus ir kt.), Lietuvos zoologijos sodą, Laisvės alėją, Vytauto Didžiojo Karo, Velnių muziejų ir gamtos perlus Kauno marių regioniniame parke. Kauno miestas puikiai pritaikytas automobiliams, todėl visur privažiuosite kur jums reikia ir mieste rasite daugybę stovėjimo aikštelių. EuroRentos automobilius rezervuoti ypač lengva, todėl norintiems iš arčiau pažinti šį gražų miestą, rekomenduojame iš anksto pasirūpinti automobilio nuoma Kaune.

Kaunas, Laikinoji sostinė,

Ne tik Kauno miestas žavi miesto svečius, bet ir neatrastos lankytinos vietos aplink Kauną. Nuomotu automobiliu galėsite susipažinti su nuostabaus grožio Kauno kraštu, aplankyti Kadagių slėnį, Raudondvario pilį, pasivaikščioti po gražiausias Nemuno kilpų regioninio parko vietas, susipažinti su lietuviškos kultūros tradicijomis Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse ar pasimėgauti SPA ir sveikatinimo procedūromis Birštono SPA centruose ir sanatorijose.

 

Kodėl išsinuomoti EuroRentos automobilį yra geriausias pasirinkimas atvykstant į Kauną?

Sėkmingai vykdydami automobilių nuomą Kaune ir turėdami ilgametę, daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje, mūsų įmonė laikosi vienos paprastos formulės – „kokybė, patikimumas ir saugumas“. Mes darome viską, kad bendradarbiavimas su EuroRenta, klientams suteiktų išskirtinai teigiamų emocijų. Mūsų automobilių parke yra tik patikimi, nauji ir ekonomiški automobiliai, kuriuos malonu vairuoti ir kurie bet kokią kelionę padarys patogią ir lengvą. Papildomai galite užsisakyti GPS navigaciją ar vaikiškas kėdutės patogesnei jūsų kelionei. Išsinuomoję automobilį sutaupysite daug laiko. Automobilių nuoma Kaune suteikia galimybę nesunkiai nuvykti į bet kurią miesto vietą bet kuriuo paros metu, nepriklausomai nuo viešojo transporto.

Kauno oro uostas

Automobilių nuoma Kauno oro uoste

Kauno oro uostas yra už 15 kilometrų nuo miesto centro. Pateikti į/iš Kauno oro uostą galima autobusu ar taksi, tačiau tai nėra labai patogu, ypač jei atvykstate su dideliu lagaminu ar vaikai keliauja su jumis. Jeigu jūsų skrydis yra vėlai vakare, naktį ar anksti ryte, tai sukelia papildomų nepatogų pasiekiant Kauno oro uostą. Būtent tokiais atvejais EuroRenta teikia vieną populiariausių savo paslaugų – automobilio pristatymas į oro uostą, nes tik išėjus iš oro uosto jūsų lauks automobilis. Jeigu automobilį išsinuomojote viename iš EuroRentos nuomos punktų ir norite automobilį palikti Kauno oro uoste, galime jums pasiūlyti vienos krypties automobilio nuomą. Nuvykę į oro uostą automobilį paliksite, o mes juo pasirūpinsime. Jeigu norite, kad mes jus pasitiktume oro uoste, informuokite mūsų vadybininkus rezervacijos metu, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir sutikti jus oro uoste jums tik nusileidus. Jeigu automobilį rezervuojate mūsų svetainėje, nurodykite skrydžio numerį ir mes viskuo pasirūpinsime.

 

Ką EuroRenta gali pasiūlyti Kauno miesto svečiams:

Pas mus galite išsinuomoti ne tik automobilius, bet ir autobusus, talpinančius 25-60 žmonių – verslo klientams ar dideliems renginiams.

EuroRentos automobilių įvairovė leidžia klientams pasirinkti automobilį, labiausiai atitinkantį jo poreikius.

Be įprastos automobilių nuomos Kaune, mes siūlome:
Automobilio nuomą su vairuotoju – pasinaudokite patyrusio, mandagaus, daugiakalbio vairuotojo paslaugomis;
Keleivių pervežimą – išsinuomokite automobilį tik vienai kelionei;
• Automobilio pristatymą į oro uostą – užsisakykite automobilį kelionei iš / į oro uostą;
• Papildomos įrangos nuoma - vaikiškos kėdutės su ISOFIX ir be ISOFIX, GPS navigacijos, WiFi įrenginiai.
• Papildomos paslaugos – papildomas draudimas, pilno kuro bako paslauga, techninė pagalba kelyje ir kt.

Vairavimas

Visada galite išsinuomoti automobilį laikotarpiui nuo 24 valandų iki 36 mėnesių! Norėdami tai padaryti, net nereikia atvykti į vieną iš mūsų biurų, užtenka rezervuoti automobilį EuroRentos interneto svetainę, el. paštu gauti rezervacijos patvirtinimą. Automobilis jums bus pristatytas į Kauno oro uostą, viešbutį ar į kitą jūsų pageidaujamą ir iš anksto suderintą vietą. Nuomotu automobiliu galite keliauti po Kauno miestą, Lietuvą ar visą Europą.

 

Kaip rezervuoti ir išsinuomoti automobilį Kaune ar Kauno oro uoste.

Išsinuomoti automobilį galite prieš atvykdami į Kauno miestą, tereikia išsirinkti norimos klasės automobilį, nuspręsti kur norėsite atsiimti automobilį – Kauno oro uoste, traukinių/autobusų stotyse ar konkrečioje Kauno miesto vietoje ir rezervuoti automobilį internetu arba susisiekti su mumis telefonu +370 611 16611, el. paštu vilnius@eurorenta.lt, „Skype“, „Whatsapp“, „Viber“, „Facebook“ ar „Instagram“. Mūsų darbuotojai mielai padės išsirinkti sau tinkamiausią automobilį ir patars dėl geresnių nuomos sąlygų. Susisiekite su mumis, mes visada pasiruošę bendrauti.

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Kauno oro uostas

Oro uosto g 4, LT-54460 Karmėlava, Kauno raj. Lietuva;
Tel.: +370-46-38 21 21;
Mob.: +370-611-16611(Viber, WhatsApp);
El. paštas: vilnius@eurorenta.lt;
Darbo laikas: I-VII pagal išankstinį susitarimą;

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius