Ilgalaikė nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma – sprendimas verslui planuojant išlaidas transportui. Kai norima kiekvieną mėnesį numatyti išlaidas automobilių ūkiui be ilgalaikių finansinių įsipareigojimų - sprendimas ilgalaikė automobilių nuoma. Jeigu jūsų įmonė vykdo įvairius projektus, siunčia darbuotojus į komandiruotes ar nori suteikti automobilį darbuotojui darbo funkcijoms vykdyti, ilgalaikė automobilių nuoma išspręs šią problemą ir jums nereikės papildomai skirti laiko automobilio priežiūrai, išlaikymui ir kitiems transporto organizavimo bei administravimo klausimams.

Ilgalaikė nuoma bet kokio tipo verslui

Ilgalaikę automobilių nuomą taip pat siūlome ir fiziniams asmenims, kuriems reikalingas automobilis ilgesniam nei 1 mėnesio laikotarpiui. Jeigu jums automobilis reikalingas kasdieninėje veikloje, vykdote individualią veiklą ir automobilis būtinas kaip darbo įrankis ar tiesiog laukiate naujo užsakyto automobilio iš salono, ilgalaikė automobilių nuoma patogus sprendimas išvengiant visų automobilio eksploatacijos rūpesčių.

Ilgalaikė nuoma | Eurorenta.lt

Automobilių veiklos nuoma tai puiki alternatyvai nuosavam automobiliui ir teisingas sprendimas jūsų verslui. EuroRenta profesionalūs darbuotojai padės jums išsirinkti automobilį iš mūsų turimo automobilių parko, kurį sudaro daugiau nei 200 automobilių ir paruoš paslaugų paketą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius. Platesnė informacija čia.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės jau dabar:
Vilniaus ir Kauno regionai: telefonu tel.:+370-640-40707 arba el. paštu fleet@eurorenta.lt
Klaipėdos ir kiti regionai: telefonu tel.:+370-640-40611 arba el. paštu info@eurorenta.lt

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius