Automobilių nuoma Vilniuje

Automobilių nuoma Vilniuje ir Vilniaus oro uoste

Kodėl verta rinktis automobilio nuomą Vilniuje? Vilnius – tai sostinė ir didžiausias miestas Lietuvoje, kuris įsikūręs Neries ir Vilnios santakoje. Vilnius iš visų Europos sostinių išsiskiria savo harmonija: nuo aktyvaus kultūrinio gyvenimo, neatrasto gastronominio pasaulio, renginių, begalės veiklos iki istorinio miesto paveldo, senamiesčio architektūros ir daugybės žalių zonų, nuostabių parkų. Pasirinkę išsinuomoti naujus, ekonomiškus ir patogius miesto automobilius, lengvai pasieksite miesto lankytinus objektus (Gedimino pilies bokštas, Katedra, Trijų kryžių kalnas, televizijos bokštas ir kt.), Aušros vartus, Šv. Onos ir kitas bažnyčias, įvairiausius muziejus ir gamtos perliukus Kalnų parke, Bernardinų ar Verkių parkuose. Vilniaus miestas puikiai pritaikytas automobiliais, todėl visur privažiuosite kur jums reikia ir mieste rasite daugybę stovėjimo aikštelių. Visa tai laukia jūsų. Išsinuomokite automobilį ir leiskitės į įspūdžių kupiną kelionę su lietuviška kultūra.

Vilnius_senamiestis

Ne tik Vilniaus miestas žavi miesto svečius, bet ir neatrastos lankytinos vietos aplink Vilnių. Nuomotu automobiliu galėsite susipažinti su nuostabaus grožio Vilniaus kraštu, aplankyti Trakus, Trakų pilį, prisiliesti prie lietuviško maisto tradicijų, pasivaikščioti po gražiausias Neries regioninio parko vietas, pamatyti nuostabius Kernavės piliakalnius nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas ar atsidurti pačiame Europos geografiniame centre.

Nepriklausomai nuo to, ar atvykote į verslo reikalais, lankote gimines ir draugus, ar tiesiog esate miesto svečias, geriausias pasirinkimas keliaujant po Vilniaus miestą išsinuomoti automobilį. Mieste yra labai daug įvairių viešojo transporto rūšių - autobusų ir troleibusų, tačiau jie nevažiuoja visą parą ir ne visada jus gali nuvežti ten kur jums reikia. Todėl, remiantis daugybės turistų patirtimi, TripAdvisor.com, vienas geriausių pasirinkimų miesto svečiams yra išsinuomoti automobilį. Rekomenduojame iš anksto pasirūpinti automobilio nuoma Vilniuje. EuroRentos automobilius rezervuoti ypač lengva – interneto svetainėje atlikite rezervaciją vos per kelias minutes ir automobilis bus paruoštas jūsų išvykai ar susisiekite su mūsų vadybininkais (kontaktai). EuroRentos darbuotojai mielai padės išsirinkti tinkamą automobilį bei atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Vilniaus miestas, Kernavės piliakalniai, Trakų pilis – vienos gražiausių vietų Lietuvoje, todėl pasidovanokite sau kupiną įspūdžių kelionę ir aplankykite Vilnių, o tai patogiausia bus padaryti su EuroRentos automobiliais, kad viską pasiektumėte dar patogiau!

Automobilių nuoma Vilniaus oro uoste

Vilniaus oro uostas yra už 7 kilometrų nuo miesto centro. Traukiniai ir autobusai ten važiuoja, tačiau, turite pripažinti, tai nėra pats patogiausias būdas patekti į/iš oro uosto, ypač jei atvykstate su dideliu lagaminu ar vaikai keliauja su jumis. EuroRentos Vilniaus padalinys yra įsikūręs visai šalia oro uosto, todėl bet kuriuo paros metu galėsime jums pristatyti automobilį. Jeigu norite, kad mes jus pasitiktume oro uoste, informuokite mūsų vadybininkus rezervacijos metu, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir sutikti jus oro uoste jums tik nusileidus. Jeigu automobilį rezervuojate mūsų svetainėje, nurodykite skrydžio numerį ir mes viskuo pasirūpinsime.

Transporto nuoma Vilniuje

Privalumai nuomojantis EuroRentos automobilius Vilniuje

Kokybė, patikimumas ir saugumas yra mūsų prioritetas. Mūsų automobilių parke yra tik naujausi, ekonomiški ir komfortiški automobiliai, kurie visada prižiūrimi, švarūs ir kruopščiai tikrinami. Jei norite išsinuomoti automobilį Vilniuje – susisiekite su mumis ir būkite tikri, kad automobilį išnuomosime išskirtinai švarų, geros būklės ir su pilnu baku kuro. Jeigu norite produktyviai išnaudoti savo laiką kelionės metu, saugiai ir be papildomų rūpesčių mėgautis kelione, siūlome automobilių nuomą su vairuotoju. Pasirinkę šią paslaugą, mes užtikriname naujus kompaktinės, vidutinės, visureigių ar prestižinės klasės automobilius bei 9 vietų komfortiškus mikroautobusus didesnėms grupėms žmonių. EuroRentos darbuotojai visada pasirengę patarti ir atsakyti į visus klientų klausimus, susijusius su mūsų automobilių parku ir automobilių nuomos sąlygomis Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose.

Vilniaus oro uostas - auto nuoma

Įvairių klasių automobilių nuoma Vilniuje ir jo apylinkėse

Ieškodami išsinuomoti automobilį galite būti tikri, kad vienos geriausių sąlygų yra EuroRentoje:

EuroRentos automobilių įvairovė leidžia klientams pasirinkti automobilį, labiausiai atitinkantį jo poreikius. Klientai gali rinktis tarp benzininių ar dyzelinių automobilių, su mechanine ar automatine pavarų dėže automobilius. EuroRentos automobiliuose yra įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija, multimedija, vairo stiprintuvai, oro pagalvės bei oro kondicionieriai. Nuomojantis automobilius EuroRenta taip pat siūlo įsigyti papildomą įrangą, kuri jūsų keliones padarys dar patogesnes (malonesnes): vaikiškos kėdutės su ISOFIX ir be ISOFIX, GPS navigacijos, WiFi įrenginiai.

 

Trumpalaikė ir ilgalaikė visų klasių automobilių nuoma

Mes siūlome tiek trumpalaikę (nuo 1 paros), tiek ilgalaikę (iki 36 mėnesių) automobilių nuomą. Mūsų klientai gali išsinuomoti automobilį Vilniuje ar bet kuriame iš pagrindinių Lietuvos oro uostų su vairuotoju arba išsinuomoti automobilį viena kryptimi bet kuriam laikotarpiui. Jeigu norite keliauti iš vieno miesto į kitą, atvykstate į vieną oro uostą, o išskrendate iš kito arba tiesiog nuvykę į savo tikslą jums automobilis nebėra reikalingas, mes pasiruošę pasirūpinti, kad automobilio palikimas kitoje vietoje būtų įmanomas. Nuomotu automobiliu galite keliauti po Vilniaus miestą, Lietuvą ar visą Europą.

Trumpalaikė ir ilgalaikė nuoma Vilniuje

Kodėl išsinuomoti automobilį Vilniuje būtų geriausias pasirinkimas jums

Patogu - automobilis tikrai patogesnis nei viešasis transportas. Mūsų automobiliai visada yra švarūs, nauji, komfortiški, o tai reiškia, kad kelionės bus malonios ir lengvos.
Saugu - visi EuroRentos parko automobiliai reguliariai tikrinami, kad kiekvienas klientas galėtų būti visiškai tikras dėl savo saugumo, sėdėdamas už mūsų automobilio vairo.
Greitai - nereikia laukti taksi ar viešojo transporto, keliauti su persėdimais, nuvykti į kai kurias vietas pėsčiomis. Išsinuomoję automobilį Vilniuje galite sutaupyti daug laiko.
Nebrangu - ypač jei ketinate ne kartą keliauti po miestą – tokiu atveju taksi kainuos brangiau.


Kaip rezervuoti ir išsinuomoti automobilį Vilniuje ar Vilniaus oro uoste

Išsinuomoti automobilį galite prieš atvykdami į gražųjį Vilniaus miestą, tereikia išsirinkti norimos klasės automobilį, nuspręsti kur norėsite atsiimti automobilį – Vilniaus oro uoste, traukinių/autobusų stotyse ar konkrečioje Vilniaus miesto vietoje ir rezervuoti automobilį internetu arba susisiekti su mumis telefonu +370 611 16611, el. paštu vilnius@eurorenta.lt, „Skype“, „Whatsapp“, „Viber“, „Facebook“ ar „Instagram“. Mūsų darbuotojai mielai padės išsirinkti sau tinkamiausią automobilį ir patars dėl geresnių nuomos sąlygų. Susisiekite su mumis, mes visada pasiruošę bendrauti.

 

Vilniaus_ofisas - Eurorenta

 

Vilniaus biuras

 

Dariaus ir Girėno g. 149 ,LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia Vilniaus oro uosto)
Mob.:+370-611-16611 (Viber, WhatsApp)
El. paštas:vilnius@eurorenta.lt
Padalinio darbo laikas: I-V 09:00-18:00 val.
VI-VII pagal išankstinį susitarimą

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius