Keleivių pervežimas

Keleivių pervežimas

Keleivių pervežimas, tai  mūsų paslauga ir puikus pasirinkimas Jums, kai norite ramiai ir be papildomų rūpesčių pasiekti savo kelionės tikslą, Jums tinkamu laiku išvykstant iš sutarotos paėmimo vietos. Pasirinkę šią paslaugą, mes užtikriname naujus vidutinės, verslo ar limuzino klasės automobilius bei 9 vietų komfortiškus mikroautobusus didesnėms grupėms žmonių. Jeigu Jūsų grupė didelė ir vieno automobilio neužtenka, užtikriname galimybę išsinuomoti keletą automobilių su vairuotojais klientų pervežimui.

Keleiviu pervezimas i oro uostus Eurorenta

Pasinaudoję pervežimo paslauga į oro uostus, jūs galėsite mėgautis savo kelionę ir produktyviai išnaudoti savo laiką, o mūsų profesionalūs vairuotojai pasirūpins Jūsų saugiu pervežimu. EuroRentos kvalifikuoti vairuotojai turi ilgametę vairavimo patirtį, geba komunikuoti anglų ir rusų kalbomis, kelionės metu pasiruošę suteikti jums reikalingą informaciją, atsakyti į kylančius klausimus ir papasakoti apie lankytinas vietas. Garantuojame jums konfidencialumą, patikimus vairuotojus ir vairavimo paslaugas visą parą.

Patogu keliauti, kai Jus nuveža ir parveža.

Įmonės darbuotojų ar žmonių grupių vežimas į oro uostus, tai paslauga kurią EuroRenta siūlo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Jums tereikia pateikti informaciją, susijusią su jūsų kelionės maršrutu, o mes pasirūpinsime visomis kelionės detalėmis.

Pasirinkdami šią paslaugą galite suplanuoti trumpą pervežimą iš vienos vietos į kitą, kelių dienų kelionę aplankant vietas pagal jūsų sudėliotą maršrutą ar kelių dienų pervežimus iš viešbučio į renginio vietą. Esame lankstūs ir pasiruošę įgyvendinti bet kurį jūsų kelionės planą.

Keleivių pervežimas i oro uostus | Eurorenta

Kiekvienas keleivių pervežimas mums yra svarbus, todėl sutelkiame dėmesį į kiekvieną kelionės detalę, kad jūsų kelionė būtų be streso ir komfortabili. Užtikriname, kad prieš nuomą sutartą paslaugos kaina yra galutinė ir be jokių paslėptų papildomų mokesčių. Pasirinkę EuroRentą, jūs pasirenkate kokybę, konfidencialumą, profesionalumą ir nepriekaištingą aptarnavimą.

Mes padėsime Jums suplanuoti maršrutą ir pasirūpinsime jūsų komfortabilia kelione.

Susisiekite su mumis jau dabar:

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius