Automobiliai

 

EuroRentos automobilių parką sudaro daugiau nei 150 įvairiausio tipo automobilių, nuo mini klasės automobilių iki keleivinių mini autobusų, nuo Toyota Yaris, Auris, Corolla, Avensis, RAV4, Volkswagen Polo, Golf, Passat, T-Roc, Tiguan iki Opel Vivaro ir Renault Trafic, Mercedes-Benz C300, E klasės, GLC Coupe ar Volvo V90, XC90. EuroRentos automobilių parkas kiekvienas metais yra atnaujinamas ir papildomas naujais ir komfortiškais automobiliais. Visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, prižiūrimi EuroRentos darbuotojų bei specializuotuose autoservisuose. Kiekvienas EuroRentos automobilis turi privalomą civilinės atsakomybės draudimą galiojantį Lietuvoje ir kitose ES valstybėse bei KASKO draudimą avarijos ar vagystės atveju.

EuroRentos automobilių įvairovė leidžia klientams pasirinkti automobilį, labiausiai atitinkantį jo poreikius. Klientai gali rinktis tarp benzininių ar dyzelinių automobilių, su mechanine ar automatine pavarų dėže automobilius. EuroRentos automobiliuose yra įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija, multimedija, vairo stiprintuvai, oro pagalvės bei oro kondicionieriai. Nuomojantis automobilius EuroRenta taip pat siūlo įsigyti papildomą įrangą, kuri jūsų keliones padarys dar patogesnes (malonesnes): vaikiškos kėdutės su ISOFIX ir be ISOFIX, GPS navigacijos, WiFi įrenginiai.

Ar jūs rinksitės lengvąjį automobilį, prabangų, komercinį, mikroautobusą, krovininį, limuziną ar kitą transporto priemonę, svarbiausia, kad būtų malonu važiuoti. Praktiškoms kelionėms siūlome rinktis mini, ekonominės ar kompaktinės klasės automobilius. Vertinantiems komfortiškumą rekomenduojame vidutinės klasės automobilius, visureigius ir prabangius automobilius. Tolimoms kelionėms ar didelėms kompanijoms geriausias ir optimaliausias pasirinkimas – keleivinis mikroautobusas. Svarbiausia, kad būtų malonu važiuoti.

EuroRenta siūlo šių automobilių nuomą:
Mini klasės automobilių nuoma – tai nedidelių atstumų kelionėms pritaikyti automobiliai, kurie puikiai tiks važiuojant mieste nuo taško A iki taško B. Automobiliai yra maži, manevringi, juos lengva parkuoti, todėl net ir mažiau patyrę vairuotojai galės džiaugtis savo kelione. Šiuo metu galite rintis tokius automobilius kaip Volkswagen Up ar Hyundai I10.
Ekonominės klasės automobilių nuoma – nedideli, taupūs ir patys ekonomiškiausi automobiliai, kurie puikiai tiks praktiškoms kelionėms ar vienos dienos išvykoms. Visi automobiliai turi standartinę komplektaciją, todėl juos lengva valdyti ir malonu vairuoti. Šiai klasei priskiriami automobiliai: Toyota Yaris, Volkswagen Polo, Seat Ibiza.
Kompaktinės klasės automobilių nuoma – tai aukštesnės klasės automobiliai nei ekonominės klasės, ekonomiški, patogūs ir puikiai tinka keliaujant keturiese. Kompaktinės klasės automobiliai gali būti hečbekai ar universalai, todėl turint ir daugiau daiktų ar lagaminų po kelionės, juos puikiai sutalpinsite šiuose automobiliuose. Šiai klasei priklauso: Toyota Auris ar Corolla, Volkswagen Golf, Nissan Note, Opel Astra, Renault Megane, Skoda Octavia.
Vidutinės klasės automobilių nuoma – patogūs ir erdvūs automobiliai, kurie puikiai tinka leistis į tolimesnes keliones keturiese ar penkiese. Šiuo metu siūlome šiuos sedano tipo automobilius: Toyota Avensis ar Corolla, Volkswagen Passat, Opel Insignia.
Visureigių klasės automobilių nuoma – komforto ir malonumo vairuoti garantas. Šiais automobiliais lengvai manevruosite miesto gatvėmis ir tolima kelionė neprailgs, nes automobiliais erdvūs ir patogūs. Visureigiai puiki transporto priemonė ir šventėms ir svečių pervežimui. Nuomai siūlome šiuos automobilius: VW Tiguan ir Toyota Rav4.
Prestižinės klasės automobilių nuoma – prabangūs, galingi ir išskirtiniai automobiliai, su kuriais vienas malonumas važiuoti. Šie automobiliai puikiai tinka ne tik jūsų asmeninėms kelionėms, bet pervežant verslo partnerius, užsienio svečius, vestuvių ar kitų renginių dalyvius. Galime pasiūlyti tiek ir limuzininės klasės Mercedes-Benz E, tiek ir kabrioletą Mercedes-Benz C300. Mūsų automobilių parke taip pat turime Mercedes-Benz GLC ir Volvo XC90 automobilius.
Komercinės klasės automobilių nuoma – talpūs dyzeliniai automobiliai, kurie puikiai tiks pervežant daiktus ar didesnius krovinius tiek Lietuvoje, tiek ir į kitas užsienio valstybes. Juos vairuoti užtenka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Mūsų Volkswagen Caddy, Dacia Dokker, Opel Combo, Renault Kangoo labai manevringi, penkių vietų, todėl tinka ir kroviniams pervežti ir įmonių darbuotojams su savo daiktais ir įrankiais keliauti dirbti į kitas darbo vietas. Galime pasiūlyti ir didesnius krovininius automobilius Nissan NV400, kuriais galėsite gabenti didesnių gabaritų krovinius ar vienu kartu daugiau pervežti daiktų.
Keleivinių mikroautobusų nuoma – tai devynių vietų mikroautobusai su prailginta baze, todėl net ir keliaujant devyniese jūsų daiktai puikiai tilps. Šie mikroautobusai labai manevringi ir lengvai valdomi, todėl net ir pirmą kartą vairuojant šią transporto priemonę nekils jokių sunkumu, o gal net bus maloniau vairuoti nei lengvąjį automobilį. Autobusiukų nuoma slidinėti, žvejoti, organizuoti renginius ir konferencijas ar tiesiog atostogauti į užsienį - mūsų klientai tai įvertino ir pamėgo. Tokiu būdu sutaupomos kuro sąnaudos, nei keliaujant keliais atskirais automobiliais bei visada kelionės smagesnės keliaujant kartu. Mikroautobusai puikiai tinka ir pervežant atvykusius svečius ar klientus. Visada kartu su mikroautobuso nuomą galime pasiūlyti ir vairuotojo paslaugą. Mūsų automobilių parke turime šiuos mikroautobusus: Opel Vivaro ir Renault Trafic. Taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį, kad EuroRentos mikroautobusus gali vairuoti visi, turintis B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Daugiau informacijos apie kiekvieną automobilį:

Mini klasės automobiliai:
Volkswagen Up
Hyundai I10

Ekonominės klasės automobiliai:
Toyota Yaris
Skoda Fabia STW
Seat Ibiza

Kompaktinės klasės automobiliai:
Toyota Auris
Toyota Corolla
Toyota Corolla STW
Volkswagen Golf
Nissan Note
Opel Zafira
Opel Astra STW
Renault Megane STW
Skoda Octavia STW
VW Golf STW

Vidutinės klasės automobiliai:
Toyota Avensis
Volkswagen Passat
Volvo V90
Opel Insignia

Visureigių klasės automobiliai:
VW Tiguan
Toyota Rav4

Prestižinės klasės automobiliai:
Mercedes-Benz E klasės
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz C300
Volvo XC90

Komercinės klasės automobiliai:
Volkswagen Caddy
Mercedes-Benz Citan
Toyota Proace City Verso
Dacia Dokker
Opel Combo
Renault Kangoo
Nissan NV400

Mikroautobusai:
Opel Vivaro
Renault Trafic

EuroRenta stengiasi, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir džiaugtųsi savo kelione EuroRentos nuomotu automobiliu.

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius