Automobiliai

EuroRenta nuomojamų automobilių parkas

EuroRenta automobilių parką sudaro daugiau nei 250 įvairiausio tipo automobiliai, nuo mini klasės automobilių iki keleivinių mikroautobusų, nuo Toyota Yaris, Auris, Corolla, Avensis, RAV4, Volkswagen Polo, Golf, Jeta, Passat, T-Roc, Taigo, Tiguan iki Opel Vivaro ir Renault Trafic, Mercedes-Benz C300, E klasės, GLC Coupe ar Volvo V90, XC90. EuroRenta automobilių parkas kiekvienas metais yra atnaujinamas ir papildomas naujais ir komfortiškais automobiliais. Visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, prižiūrimi EuroRenta darbuotojų bei specializuotuose autoservisuose. Kiekvienas EuroRenta automobilis turi privalomą civilinės atsakomybės draudimą galiojantį Lietuvoje ir kitose ES valstybėse bei KASKO draudimą avarijos ar vagystės atveju.

EuroRenta automobilių įvairovė leidžia klientams pasirinkti automobilį, labiausiai atitinkantį jo poreikius. Klientai gali rinktis tarp benzininių ar dyzelinių automobilių, su mechanine ar automatine pavarų dėže. EuroRenta automobiliuose yra įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija, multimedija, vairo stiprintuvai, oro pagalvės bei oro kondicionieriai. Nuomojantis automobilius EuroRenta taip pat siūlo įsigyti papildomą įrangą, kuri jūsų keliones padarys dar patogesnes (malonesnes): vaikiškos kėdutės su ISOFIX ir be ISOFIX, GPS navigacijos, WiFi įrenginiai.

Automobiliai nuomai | Eurorenta

Ar jūs rinksitės lengvąjį automobilį, prabangų, komercinį, mikroautobusą, krovininį, limuziną ar kitą transporto priemonę, svarbiausia, kad būtų malonu važiuoti. Praktiškoms kelionėms siūlome rinktis mini, ekonominės ar kompaktinės klasės automobilius. Vertinantiems komfortiškumą rekomenduojame vidutinės klasės automobilius, visureigius ir prabangius automobilius. Tolimoms kelionėms ar didelėms kompanijoms geriausias ir optimaliausias pasirinkimas – keleivinis mikroautobusas. Svarbiausia, kad būtų malonu važiuoti.

EuroRenta siūlo šių automobilių nuomą:

 

EuroRenta stengiasi, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir džiaugtųsi savo kelione EuroRentos nuomotu automobiliu.

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius