Papildomai galite išsinuomoti

Siūlome platų spektrą papildomų paslaugų nuomojant automobilį

Norime, kad klientai planuodami savo kelionę, visada jaustūsi užtikrintai, ir kiekvienam klausimui rastų atsakymus. Todėl siūlome platų spektrą papildomų paslaugų, kurių dėka, Jūsų kelionė taps be rūpesčių, ir net atsitikus neplanuotam įvykiui, mes visada būsime pasiruošę Jums padėti.

 

Automobilinės vaikiškos kėdutės

EuroRenta rūpinasi jūsų vaikų saugumu ir komfortu, todėl automobilių nuomos metu siūlo išsinuomoti kėdutę jūsų mažiesiems pagal poreikius. Platus vaikiškų kėdučių asortimentas, pritaikytas kiekvieno vaiko poreikiams, kad vaikas jaustųsi saugiai ir patogiai keliones metu. Siūlome įsigyti nuo kūdikių kėdučių (0-13 kg) iki vaikiškų kėdučių mažesniems ir didesniems vaikams (9-35 kg ar 15-36 kg).

 

Pasirinkite tinkamiausią kėdutę jūsų vaikui:

Vaikiškų kėdučių nuoma, kad kelionė būtų saugi.

Kūdikių kėdutės (0-13 kg)

Šios kėdutės pritaikytos patiems mažiausiems, nuo naujagimių iki 18 mėnesių amžiaus. Kėdučių funkcionalumas ir integruotos apsaugos sitemos užtikrina aukščiausią kūdikių saugumą. Kėdutes galima pakeisti į horizontalią gulimą poziciją, kuri užtikrins apsaugą naujagimiams visos kelionės metu. Kėdutės taip pat turi tentą, kuris yra puiki apsauga tiek ir nuo vėjo, tiek ir nuo saulės.

Vaikiškos kėdutės vaikams (9-35 kg)

Šios kėdutės tinka įvairaus amžiaus vaikams nuo 9 mėnesių. Kėdutės dalys lengvai slankioja, todėl lengvai prisitaikys prie jūsų vaiko, kad kiekviena kelionė būtų komfortiška. Kėdutės turi papildomas ISOFIX jungtis, kurios padidins ir užtikrins didesnę jūsų vaiko apsaugą visos kelionės metu. Nesvarbu ar jūsų vaikas žaidžia, bendrauja su jumis ar miega, mūsų kėdutėse jis visada bus saugus.

Vaikiškos kėdutės vaikams (15-36 kg)

Kėdutės pritaikytos didesniems vaikams, todėl šių kėdučių funkcionalumas dar platesnis, siekiant užtikrinti kiekvieno vaiko komfortišką kelionę. Kėdutės dalis galima reguliuoti, papildomai naudoti ISOFIX jungtis ar nuėmus viršutinę kėdutės dalį, naudoti tik sėdimąją dalį. Kėdutes lengva montuoti, todėl belieka išsrinkti jūsų vaikui labiausiai tinkančią ir leistis į kelionę.

Jeigu atliekate rezervaciją mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt prie „papildomos įrangos“ būtinai pasirinkite jums patogiausią kėdutę. Prie pastabų taip pat galite papildomai nurodyti savo vaiko amžių ir svorį, kad parinktume ir paruošume jums patogiausią kėdutę. Žinoma vaikišką automobilinę kėdutę galėsite išsirinkti ir atvykę į mūsų biurus Klaipėdoje ar Vilniuje, nes vaikų saugumas ir patogi kelionė labai svarbu.

 

GPS navigacija

Nors daugelis iš mūsų turime išmaniuosius telefonus, kuriuose įdiegta navigacija, tačiau keliaujant automobiliu norisi, kad telefono baterija visada būtų pilna ir galėtumėte įamžinti savo gražiausius kadrus ir įspūdžius kelionės metu. EuroRenta siūlo rinktis mūsų GPS navigacijas savo kelionėms, kurios kiekvienais metais yra atnaujinamos, todėl visada turėsite pačius naujausius Europos žemėlapius ir pasieksite bet kurį pasirinktą tašką žemėlapyje. GPS navigacijos lengva naudotis, visos prijungiamos per automobilinį pridegiglį arba usb jungtį, navigacijose galima rintis iš daugiau nei 10 kalbų, greičiausią, artimiausią kelią ar nemokamus kelius.

GPS Navigacijų nuoma

GPS navigaciją galite užsisakyti atlikdami rezervaciją mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt, pažymėję varnelę prie GPS navigacijos skiltyje „Papildoma įranga“. GPS navigaciją visada galite išsinuomoti atvykę į mūsų biurus prieš atsiimant automobilį ar nuomos metu išsinuomoti keletai dienų.

 

Techninė pagalba kelyje ir pakaitinis automobilis

EuroRenta automobilių parką atnaujina kiekvienais metais, todėl savo klientams siūlome tik naujus, techniškai tvarkingus ir komfortiškus automobilius. Prieš kiekvieną nuomą automobiliai yra patikrinami ir paruošiami nuomai. Žinoma nei vienas nesame apsaugoti nuo netikėtų gedimų kelyje ar sprogusios padangos, todėl EuroRenta darbuotojai rūpinasi savo klientais ir bet kuriuo paros metu (24/7) yra pasiruošusi padėti savo klientams. Jeigu nuomos metu Lietuvos teritorijoje įvyksta automobilio techniniai gedimai, kiti sugadinimai ar avarijos, kurie atsiranda ne dėl kliento kaltės, EuroRenta įsipareigoja per įmanoma trumpiausią laiką suteikti klientui techninę pagalbą ir/ar pakaitinį automobilį. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad kitais atvejais pakaitinis automobilis nėra suteikiamas, o visos išlaidos už automobilio transportavimą iki EuroRenta buveinės tenka klientui. Dėl automobilio gedimo ar prireikus techninės pagalbos, su EuroRenta darbuotojais galima susisiekti telefonu +370 686 00611 bet kuriuo paros metu.

Pagalba kelyje

Pasirinkus PREMIUM paketą, techninė pagalba kelyje Lietuvos teritorijoje ir pakaitinis automobilis yra įskaičiuota į paketo kainą ir suteikiami nemokamai. Taip pat visada savo klietams siūlome įsigyti papildomą paslaugą „Techninė pagalba kelyje Baltijos šalyse ar kitose ES valstybėse“, o pasirinkus ECO paketą ir „Techninė pagalba kelyje Lietuvoje“ bei „Pakaitinis automobilis“. Šias pasalugas galite užsisakyti rezervuodami automobilį internetu mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt skiltyje „Papildomos paslaugos“ arba užsisakyti atvykę atsiimti automobilį.

Užsisakykite šią paslaugą ir kelionės metu pamirškite visus galimus nesklandumus, ir mes pasirūpinsime Jumis ir automobiliu. Tegul nuleista padanga nesujaukia jūsų planų.

 

Papildomas vairuotojas

Keliaujant automobiliu būtina pailsėti ir daryti pertraukas, todėl neretai automobilį vairuoja keli asmenys, taip siekiant užtikrinti saugią kelionę. Taip pat išsinuomojus automobilį šeimos poreikiams, gali reikėti vairuoti ir keliems šeimos nariams. EuroRenta leidžia savo klientams dalintis automobiliu ir vairuoti keliems asmenims visu automobilio nuomos laikotarpiu.

Jeigu klientas neinformuoja apie papildomus vairuotojus, nuomojamą automobilį gali vairuoti tik nuomos sutartį sudarantis asmuo. Visi kiti asmenys gali vairuoti automobilį tik tokiu atveju, jeigu jie į nuomos sutartį yra įtraukiami kaip papildomi vairuotojai. Papildomai vairuotojai taip pat privalo pateikti asmens dokumentą ir vairuotojo pažymėjimą prieš automobilio nuomą, tam kad jie būtų įtraukti į nuomos sutartį. Būtina pažymėti, kad visais atvejais, už automobilį yra atsakingas pagrindinis vairuotojas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį.

Papildomas vairuotojas

Pasirinkus PREMIUM paketą papildomo vairuotojo paslaugą yra įskaičiuota į paketo kainą ir papildomi mokesčiai nėra taikomi, tik būtinai papildomus vairuotojus įtraukti į nuomos sutartį. Pasirinkus ECO paketą papildomai galima pasirinkti paslaugą „Papildomas vairuotojas“. Tai galite padaryti rezervuodami automobilį internetu mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt skiltyje „Papildomos paslaugos“ arba užsisakyti atvykę atsiimti automobilį. Jeigu kitas asmuo automobilį vairuos tik keletą dienų per visą automobilio nuomos laikotarpį, galima šią paslaugą užsisakyti tik konkrečiomis dienomis kai toks poreikis yra.

 

Važiavimas į užsienį

EuroRenta automobiliais galima keliauti ne tik po Lietuvą, Baltijos šalis, bet ir po visą Europą. Dauguma nuomojamų automobilių yra nauji. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi ir turi galiojantį garantinį aptarnavimą, todėl visais atvejais automobiliu bus pasirūpinta.

Planuodami keliauti į užsienį, t. y. kirsti Lietuvos Respublikos sienas, prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį privalote apie tai informuoti EuroRenta darbuotojus, kad visi būtini dokumentai vykstant į užsienį būtų pateikti. Kai kuriose užsienio valstybėse gali būti taikomi papildomi apribojimai, todėl prieš kiekvieną išvyką į užsienį būtina pasidomėti tuo metu šalyje galiojančiais teisės aktais, kad jūsų kelionė būtų sklandi.

Kelione į užsienio šalis nuomotu automobiliu

Pasirinkus PREMIUM paketą vykimas į užsienį yra įskaičiuota į paketo kainą ir papildomi mokesčiai nėra taikomi, tik būtinai apie tai informuoti prieš atsiimant automobilį. Pasirinkus ECO paketą papildomai galima pasirinkti paslaugą „Vairavimas užsienyje“. Tai galite padaryti rezervuodami automobilį internetu mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt skiltyje „Papildomos paslaugos“ arba užsisakyti atvykę atsiimti automobilį.

EuroRenta neriboja savo klientų ir leidžia automobiliais keliauti po visą Europą.

 

Pilno bako paslauga

EuroRenta siūlo pilno bako paslaugą klientams, kurie nori mėgautis kelione ir nesukti galvos dėl smulkmenų. Važiuokite mūsų automobiliais lyg su savo nuosavu ir nesekite kuro bako rodyklės prieš grąžinant automobilį. Važiuokite tiek kiek jums reikia ir grąžinkite automobilį su kuro bako likučiu, kad ir keli litrai būtų likę.

 

Visi EuroRenta automobiliai išnuomojami su pilnu kuro baku. Klientai taip pat privalo grąžinti automobilį pilnu baku, jeigu nėra pasirinkę „Pilno bako“ paslaugos. Grąžinus automobilį ne pilnu kuro baku, jūs turėtumėte apmokėti užpilto kuro kiekį ir papildomai sumokėti kuro pylimo mokestį. Todėl siūlome šią paslaugą užsisakyti darant rezervaciją mūsų interneteo svetainėje www.eurorenta.lt skiltyje „Papildomos paslaugos“ arba užsisakykite atvykę atsiimti automobilį.

Pasirūpinkite šia paslauga iš anksto ir pamirškite skubėjimą užsukti į degalinę grąžinant automobilį.

 

„Pilnas draudimas“ ir padangų, žibintų bei stiklų apsauga

Nuomojantis automobilį svarbu žinoti kokia atsakomybė (franšizė) gali būti taikoma atsiradus naujiems pažeidimams po automobilio nuomos. EuroRenta darbuotojai visada išsamiai savo klientams paaiškina atsakomybės ribas ir kas įskaičiuota į franšizę, o kas ne. Visada savo klietams siūlome susimažinti savo atsakomybę ir pasirinkti „pilno draudimo apsaugą“ ir nesijaudinti dėl kėbulinių pažeidimų.

Rezervuojama suma (franšizė) yra kliento asmeninė atsakomybė lygi sumai vagystės, eismo įvykio ar trečiųjų asmenų veiklos atvejais (eismo įvykis laikomas draudiminiu, tik tokiu atveju kai klientas pateikia eismo įvykio deklaraciją ir/ar policijos pažymą apie eismo įvykį). Jeigu dėl padarytų nuostolių automobiliui yra kaltas pats klientas ar atsakingas asmuo už padarytus nuostolius nėra rastas ir draudimo bendrovė nekompensuoja padarytų nuostolių automobiliui, klientas privalo atlyginti padarytą žalą, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, negautas pajamas ir kitas susijusias išlaidas. Automobilio vagystės atveju, klientas privalo pateikti automobilio raktelius ir automobilio dokumentus. Kitu atveju, klientas privalo atlyginti padarytą žalą. Kiti nedraudiminiai įvykiai: vandalizmas, vairavimas apsvaigus alkoholiu ar/ir psichotropinėmis medžiagomis, pasišalinimas iš eismo įvykio vietos.

Nuomojamų automobilių draudimo paslauga

Pasirinkus ECO paketą rezervuojama suma yra 800 Eur, o pasirinkus PREMIUM paketą – 500 Eur. Už papildomą mokestį galima rinktis papildomą draudimą ir susimažinti savo kaip kliento atsakomybę iki 300 Eur, 100 Eur ar 0 Eur. Kliento atsakomybės mažinimo mokestis priklauso nuo automobilio klasės ir nuomos termino. Pažymėtina, kad pasirinkus pilną draudimą su 0 Eur franšizę, kliento banko kortelėje vis tiek yra šaldoma 100 Eur suma, kuri yra rezervas jeigu po nuomos bus kuro trūkumas ar bus pamesti automobilio rakteliai.

Padangų, žibintų ir stiklų apsauga nepatenka į „pilno draudimo“ sąvoką, todėl norint užsitikrinti pilna apsaugą, būtina į nuomos sutartį įtraukti ir padangų, žibintų ir stiklų draudimą. Prakirsta padanga ar įskilęs priekinis stiklas nereta problema, todėl siūlome visada apsvartyti norimą atsakomybės dydį ir esant būtinybei atsikirai užsisakyti padangų, žibintų ir stiklų apsaugos paslaugą ir jaustis saugiai visos kelionės metu.

Susimažinti atsakomybę (franšizę), nei numatyta standartinė, ir papildomą padangų, žibintų ir stiklų apsaugą galite užsisakyti rezervuodami automobilį mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt skiltyje „Pasirinkite draudimą“ (kliento atsakomybės (franšizės) sumažinimui) ir „Papilomos paslaugos“ (padangų, žibintų ir stiklų apsaugai užsakyti) arba kilus papildomiems klausimams, pasikonsultuoti su EuroRenta darbuotojais prieš automobilio nuomą ir pasirinkti geriausią sprendimą jums.

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius