Vairavimo paslaugos

Automobilių nuoma su vairuotoju Lietuvoje ir už jos ribų

 

Siekdami būti lankstūs savo klientams, norime pradžiuginti nauja paslauga – automobilio nuoma su vairuotoju. Tai puikus pasirinkimas jums, jeigu norite produktyviai išnaudoti savo laiką kelionės metu, saugiai ir be papildomų rūpesčių mėgautis kelione ar tiesiog neturite vairuotojo pažymėjimo ir jums būtinas vairuotojas.

 

Jauskitės patogiai, kad ir kur keliautumėte.

EuroRenta profesionalūs ir patikimi vairuotojai turi ilgametę vairavimo patirtį, geba komunikuoti anglų ir rusų kalbomis, kelionės metu pasiruošę suteikti jums reikalingą informaciją, atsakyti į kylančius klausimus ir papasakoti apie lankytinas vietas. Mūsų vairuotojai gali iš anksto iki smulkmenų suplanuoti jūsų maršrutą, todėl ramiai galėsite mėgautis kelione.

Vairavimo paslaugos visoje Lietuvoje

Pasirinkę šią paslaugą, mes užtikriname naujus kompaktinės, vidutinės, visureigių ar prestižinės klasės automobilius bei 9 vietų komfortiškus mikroautobusus didesnėms grupėms žmonių. Jeigu jūsų grupė didelė ir vieno automobilio neužtenka, užtikriname galimybę išsinuomoti keletą automobilių su vairuotojais.

 

Lanksti sutartis, laikotarpis ir kilometražas neribojami.

Vairuotojo paslaugas galite užsisakyti valandai, dienai, savaitei ar net ilgiau, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir planuojamą kelionę. Visi EuroRentos automobiliai yra nauji (nuo 2020 m.), komfortiški ir techniškai tvarkingi. Garantuojame jums atsakingus vairuotojus, saugų vairavimą ir malonią kelionę.

Vairavimo paslaugos visoje Lietuvoje

Norėdami užsisakyti vairuotojo paslaugas, informuokite mūsų vadybininkus rezervacijos metu, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir vairuotojas jus pasitiktų kartu su automobiliu. Jeigu automobilį rezervuojate mūsų svetainėje, pastabose nurodykite, kad pageidaujate šios paslaugos ir mes viskuo pasirūpinsime.

 

Užtikriname, kad prieš nuomą sutartą paslaugos kaina yra galutinė ir be jokių paslėptų papildomų mokesčių. Pasirinkę EuroRentą, jūs pasirenkate kokybę, konfidencialumą, profesionalumą ir nepriekaištingą aptarnavimą. Dėl detalesnės informacijos susisiekite su mumis. 

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius