Rezervacija

Nuomojamų automobilių rezervacija

 

EURORENTA NUOMOJAMI AUTOMOBILIAI

EuroRenta siūlo rinktis iš šių automobilių grupių: mini, ekonominė, kompaktinė, vidutinė, komercinė, prestižinė, vienatūriai, kabrioletai, SUV, mikroautobusai. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, su mechanine ar automatine pavarų dėže.

Trumpalaikes automobiliu nuomos paslauga | Eurorenta

 

AUTOMOBILIŲ NUOMOS LAIKOTARPIS

Minimalus automobilio nuomos laikotarpis yra 1 para (24 valandos). Automobilį galite išsinuomoti nuo 1 dienos iki 36 mėnesių (nuomojantis automobilį ilgiau nei 2 mėnesiams taikomos ilgalaikės nuomos sąlygos). Būdami supratingi, leidžiame savo klientams vėluoti grąžinti automobilį iki 1 valandos papildomai neapmokestinant. Jeigu vėluojama grąžinti automobilį ilgiau nei 1 valandą, apmokestinama kaip papildoma para.

 

REZERVACIJA

Rezervacijos metu jūs rezervuojate automobilio kategoriją, o ne konkretų automobilio modelį, tačiau visais atvejais stengiamės savo klientams užtikrinti ir išnuomoti jūsų konkretų pasirinktą automobilį. Negalėdami įvykdyti jūsų pageidavimo, visada jums išnuomosite tos pačios ar aukštesnės kategorijos automobilį už jūsų rezervacijos kainą. Atlikus rezervaciją mūsų interneto svetainėje, jūs gausite el. laišką apie rezervacijos atlikimą. Norime atkreipti jūsų dėmesį, kad papildomai jūsų turite gauti el. laišką iš mūsų apie rezervacijos patvirtinimą. Kol negausite šio laiško ar mūsų darbuotojai su jumis nesusisieks telefonu ar el. paštu, rezervacija nėra patvirtinta ir automobilis jums nėra rezervuotas. Informaciją apie rezervacijos patvirtinimą jūs visada gausite per 24 valandas nuo rezervacijos atlikimo. Nurodant automobilio atsiėmimo datą kaip ir rezervacijos atlikimo diena, dėl šios rezervacijos rekomenduojame susisiekti telefonu +370 686 00611.

 

KAIP REZERVUOTI EURORENTA AUTOMOBILĮ

NUOMOS KAINA

Automobilio nuomos kainos skirtumas priklauso nuo pasirenkamo paslaugų paketo: ECO paketas ar PREMIUM paketas. Apie šiuos nuomos paketus, jų skirtumus ir įskaičiuotas paslaugas skaitykite čia. Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą (para skaičiuojama 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios). EuroRenta pasilieka teisę be atskiro įspėjimo keisti automobilio nuomos kainą toms rezervacijoms, kurios nėra patvirtintos. Patvirtintų rezervacijų nuomos kainos yra galutinės, be jokių paslėptų mokesčių.

 

ATSISKAITYMAS

Atsiskaitymo būdai:

Rezervuodami automobilį mūsų interneto svetainėje jūs galite rinktis tarp dviejų mokėjimo būdų: „Mokėti dabar“ ir „Mokėti atsiimant“. Pasirinkus „Mokėti dabar“ jums bus pritaikyta 10 procentų nuolaida nuo visos automobilio nuomos su papildomomis paslaugos ir įranga sumos. Paspaudus „Mokėti dabar“ jus nukreips į Paysera mokėjimo platformą kur galėsi atlikti mokėjimą. Pasirinkus „Mokėti atsiimant“ jums nereikės rezervacijos metu atlikti mokėjimo už nuomą, o tai galėsite padaryti atvykę į automobilio atsiėmimo vietą.

 

KLIENTO ATSAKOMYBĖ (FRANŠIZĖ) IR UŽSTATAS

Kliento asmeninė atsakomybė (franšizė) yra rezervuojama kliento banko kortelėje (kreditinė kortelė / VISA ar MASTERCARD). Rezervuojama suma (franšizė) yra kliento asmeninė atsakomybė lygi sumai vagystės, eismo įvykio ar trečiųjų asmenų veiklos atvejais (Eismo įvykis laikomas draudiminiu, tik tokiu atveju kai klientas pateikia eismo įvykio deklaraciją ir/ar policijos pažymą apie eismo įvykį). Jeigu dėl padarytų nuostolių automobiliui yra kaltas pats klientas ar atsakingas asmuo už padarytus nuostolius nėra rastas ir draudimo bendrovė nekompensuoja padarytų nuostolių automobiliui, klientas privalo atlyginti padarytą žalą, tiesioginius ir netiesioginius nuostolius, negautas pajamas ir kitas susijusias išlaidas. Automobilio vagystės atveju, klientas privalo pateikti automobilio raktelius ir automobilio dokumentus. Kitu atveju, klientas privalo atlyginti padarytą žalą. Kiti nedraudiminiai įvykiai: vandalizmas, vairavimas apsvaigus alkoholiu ar/ir psichotropinėmis medžiagomis, pasišalinimas iš eismo įvykio vietos. Klientui sudaužius ar sugadinus automobilį, sumokėtas nuomos mokestis už nepanaudotas dienas nėra grąžinamas.

Automobilio nuomos sutartis | Eurorenta

Pasirinkus ECO paketą rezervuojama suma yra 800 Eur, o pasirinkus PREMIUM paketą – 500 Eur. Už papildomą mokestį galima rinktis papildomą draudimą ir susimažinti savo kaip kliento atsakomybę iki 300 Eur, 100 Eur ar 0 Eur. Kliento atsakomybės mažinimo mokestis priklauso nuo automobilio klasės ir nuomos termino. Pažymėtina, kad pasirinkus pilną draudimą su 0 Eur franšizę, kliento banko kortelėje vis tiek yra šaldoma 50 Eur suma, kuri yra rezervas jeigu po nuomos bus kuro trūkumas ar bus pamesti automobilio rakteliai. Pilnas draudimas su 0 Eur franšizę neapima automobilio stiklų, žibintų ir padangų apgadinimo atvejų, todėl būtina papildomai pasirinkti, automobilio stiklų, žibintų ir padangų draudimą. Rezervuota pinigų suma yra grąžinama klientui po nuomos pabaigos, jeigu automobilis yra tvarkingas, nėra atsiradę nauji pažeidimai ir automobilis yra su pilnu kuro baku. Prašome atkreipti dėmesį, kad rezervuota suma banko kortelėje gali būti užšaldyta iki 21 dienos, skaičiuojant nuo rezervacijos dienos. Rezervacijos laikotarpis priklauso nuo kliento banko, kuri yra išdavusi mokėjimo kortelę.

 

REIKALAVIMAI VAIRUOTOJUI

Prieš automobilio nuomą klientas privalo pateikti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę bei vairuotojo pažymėjimą. Šių dokumentų kopijos yra pridedamos prie automobilio nuomos sutarties. Automobilį gali išsinuomoti visi asmenys sulaukę 18 metų. Papildomų reikalavimų vairavimo stažui nėra keliami, tačiau gali būti taikomi papildomi mokesčiai jauniems vairuotojams ir vairuotojams turintiems stažą iki 3 metų. Nuomojamą automobilį gali vairuoti tik nuomos sutartį sudarantis asmuo. Visi kiti asmenys gali vairuoti automobilį tik tokiu atveju, jeigu jie į sutartį yra įtraukiami kaip papildomi vairuotojai. Bet kuriuo atveju, už automobilį yra atsakingas pagrindinis vairuotojas, kuris pasirašo automobilio nuomos sutartį. Už papildomus vairuotojus gali būti taikomas papildomas mokestis.

Jeigu automobilį nuomojasi juridinis asmuo, privaloma pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, kuris suteikia teisę atstovauti juridinį asmenį ir nuomotis automobilį bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.EuroRenta automobiliuose draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus ir/ar psichotropines medžiagas, rūkyti, vežti didelius krovinius, tempti kitus automobilius nesilaikant saugumo ir automobilio eksploatavimo reikalavimų bei dalyvauti sportiniuose automobilių renginiuose.

 

AUTOMOBILIO PAĖMIMAS IR GRĄŽINIMAS

Automobilį galima paimti ir grąžinti mūsų Klaipėdos centriniame biure, Vilniaus padalinyje ar Palangos, Kauno, Vilniaus, Rygos ir Talino oro uostose. Taip pat automobilį galime pristatyti ir nurodytu adresu Klaipėdoje, Palangoje, Kaune, Vilniuje, Rygoje ar Taline. Atsiimant ir grąžinant automobilį Klaipėdos centriniame biure, Vilniaus padalinyje ar Vilniaus oro uoste nuo 09:00 iki 18:00 val. yra nemokamas. Norint paimti ar grąžinti automobilį nuo 18:00 iki 09:00 val. Klaipėdos centriniame biure, Vilniaus padalinyje, Vilniaus oro uoste ar kitu nurodytu adresu bet kuriuo paros metu, yra taikomi papildomi mokesčiai už automobilio pristatymą nurodytu adresu ir/ar už paslaugas ne darbo metu. Jei automobilis grąžinamas prieš ar po darbo valandų, klientas yra atsakingas už automobilį iki to momento, kol EuroRenta darbuotojas nepatvirtina klientui apie automobilio apžiūrą po nuomos. Klientas privalo grąžinti automobilį tokios techninės būklės ir komplektacijos, kokios buvo išnuomojant automobilį. Automobilį galite išsinuomoti bet kuriuo paros metu (24/7).

Automobilio nuomai atsiėmimas | Eurorenta

 

AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS ANKSČIAU LAIKO

Grąžinus automobilį anksčiau sutartyje numatyto laiko, sumokėtas nuomos mokestis nėra grąžinamas (klientui pageidaujant suteikiama galimybė neišnaudotą likutį panaudoti sekančios nuomos metu 12 mėnesių laikotarpyje).

 

UŽSAKYMO PAKEITIMAS

Klientas turi galimybę keisti savo užsakymą internetu – ne vėliau nei likus 24 h iki nuomos pradžios, arba bet kuriuo metu iki nuomos pradžios - telefonu +370 686 00611. Klientų užsakymo pakeitimams galioja šie apribojimai: a) jeigu pakeitus užsakymą kaina už nuomos paslaugas yra didesnė nei nominali kliento turėto "vaučerio" vertė, susidariusį kainos skirtumą klientas turės sumokėti rezervacijos keitimo metu; b) jei pakeisto užsakymo suma yra mažesnė nei nominali "vaučerio" vertė, skirtumas NEBUS GRĄŽINAMAS.

 

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Rezervacijos atšaukimo mokestis netaikomas, jei rezervacija atšaukiama likus iki nuomos pradžios daugiau kaip 7 dienoms.

Jei rezervacija atšaukiama likus 3-7 dienoms iki numatomos nuomos pradžios laiko, klientui taikomas rezervacijos atšaukimo mokestį 30,- EUR, bet ne mažiau kaip banko mokesčiai, taikomi pinigų įskaitymui į EuroRenta sąskaitą ir grąžinimui klientui.

Jei rezervacija atšaukiama likus 1-3 dienoms iki numatomo nuomos pradžios laiko, klientui grąžinama 50% "vaučerio" dalis, t. y. pusė apmokėtos sumos.

Jei rezervacija atšaukiama likus iki nuomos termino mažiau kaip 24 valandoms arba numatytu laiku (automobilio nuomos data ir valanda) klientas neatvyksta nuomotis automobilio, pinigai už iš anksto apmokėtą rezervaciją yra negrąžinami. Jei klientas neatvyksta nuomotis automobilio užsakyme nurodytu laiku, kliento rezervacija netenka galios po 2 valandų nuo rezervacijos laiko.

 

AUTOMOBILIO GEDIMAI, TECHNINĖ PAGALBA IR PAKAITINIS AUTOMOBILIS

EuroRenta suteikia pakaitinį automobilį jeigu nuomos metu Lietuvos teritorijoje įvyksta automobilio techniniai gedimai, kiti sugadinimai ar avarijos, kurie atsiranda ne dėl kliento kaltės. EuroRenta įsipareigoja per įmanoma trumpiausią laiką suteikti klientui techninę pagalbą ir/ar pakaitinį automobilį. Dėl automobilio gedimo ar prireikus techninės pagalbos, su EuroRentos darbuotojais galima susisiekti telefonu +370 686 00611 bet kuriuo paros metu (pagalba 24/7). Pasirinkus papildomą paslaugą techninė pagalba kelyje Baltijos šalyse ar kitose ES valstybėse, tai pat užtikrinama visapusiška pagalba klientui. Kitais atvejais pakaitinis automobilis nėra suteikiamas, o visos išlaidos už automobilio transportavimą iki EuroRenta buveinės tenka klientui.

 

AUTOMOBILIŲ ĮRANGA

Visi EuroRentos automobiliai turi pagrindinę įrangą, kurią sudaro AM/FM/MP3 grotuvai, oro kondicionieriai, oro pagalvės, centrinis užraktas. Už papildomą mokestį galima įsigyti vaikiškas kėdutės su ISOFIX ir be jų, GPS navigacijas ar WiFi modemus, platesnė informacija čia.

 

KELIONĖS Į UŽSIENĮ

Klientas planuojantis keliauti į užsienį, t. y. kirsti Lietuvos Respublikos sienas, prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį privalo apie tai informuoti EuroRentos darbuotojus. Kai kuriose užsienio valstybėse gali būti taikomi papildomi apribojimai ir /ar imami papildomi mokesčiai.

Automobilių nuoma kelionėms į užsienį | Eurorenta

KURO POLITIKA

Visi EuroRentos nuomojami automobiliai išnuomojami su pilnu kuro baku. Klientai taip pat privalo grąžinti automobilį pilnu baku, jeigu nėra pasirinkę „Pilno bako“ paslaugos. Grąžinus automobilį ne pilnu kuro baku, klientas turi apmokėti užpilto kuro kiekį ir papildomai sumokėti kuro pylimo mokestį.

 

KET

Klientai prisiima visiška atsakomybę už kelių eismo taisyklių nesilaikymą, nepamokėtą parkavimą ir kitus teisės aktų pažeidimus, susijusius su netinkamu automobilio eksploatavimu nuomos laikotarpiu. EuroRenta darbuotojams gavus pranešimą apie KET ar kitus pažeidimus, kliento duomenys yra perduodami policijai ir/ar kitai atsakingai institucijai. Papildomai yra taikomas administracinis mokestis už kiekvieną pažeidimo administravimą.

 

FORCE MAJEURE

Jei kliento rezervuotas automobilis sugedo, pakliuvo į eismo įvykį ar atsirado kitos nenumatytos aplinkybės, susijusios su automobilio eksploatacija, EuroRenta turi teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai klientą įspėjusi el. paštu ar telefonu.

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius