Pakaitinių automobilių nuoma

Pakaitinių automobilių nuoma

 

Daugelis iš mūsų neįsivaizduojame savo kasdienybės be automobilio. Pastebėjome, kad vis daugiau žmonių palikę savo asmeninį transportą autoservise, ieško pakaitinio automobilio dienai, savaitei ar net mėnesiui. Siekdami patenkinti savo klientų poreikius ir užtikrinti jų mobilumą, siūlome vieną iš nuomos paslaugų rūšių – pakaitinių automobilių nuomą.

 

Pagrindinis skirtumas tarp standartinės automobilių nuomos ir pakaitinių automobilių nuomos yra tai, kad dažnai pakaitinį automobilį kompensuoja draudimo bendrovė. Laikiną transporto priemonę jums gali suteikti pagal turimą kasko draudimo sutartį arba jeigu po eismo įvykio esate nukentėjusysis, jums apmoka kaltininko draudimo bendrovė.

Pakaitinis automobilis, įmonė Eurorenta

Kaip ir standartinės automobilio nuomos atveju, prieš nuomą būtina pateikti galiojantį pasą ar tapatybės kortelę bei vairuotojo pažymėjimą. Jeigu automobilį nuomojasi juridinis asmuo, papildomai reikia pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, kuris suteikia teisę atstovauti juridinį asmenį. Skirtingai nei standartinės automobilio nuomos atveju, pakaitinio automobilio nuomos metu už nuomą gali sumokėti klientas arba gali apmokėti draudimo bendrovė. Jeigu už automobilio nuomą moka draudimo bendrovė, būtina prieš nuomą suderinti įsipareigojimą apmokėti už suteiktas paslaugas. Būtina pažymėti, kad visais atvejais kliento atsakomybė (franšizė) yra rezervuojama asmens, kuris nuomojasi automobilį, banko kortelėje.

Gyvenimas nestovi vietoje, pasiruoškite netikėtumams

Pakaitinis automobilis gali būti nuomojamas nuo vienos dienos iki mėnesio, o prireikus ir ilgiau. Visada atsižvelgiama į kliento poreikius ir kiek ilgai truks nuosavo automobilio remonto darbai. Kuo ilgesnis automobilio nuomos laikotarpis, tuo didesnės nuolaidos taikomos nuomos kainai.

 

Klaipėdos ir Vilniaus miesto teritorijoje automobilį galime pristatyti į autoservisą, kuriame bus tvarkomas automobilis, todėl jums nereikės rūpintis kaip pasiekti mūsų nuomos punktus ir sutaupysite savo laiką. Automobilį pristatysime net ir tuo atveju, jeigu remonto darbai truks vieną dieną.

 

EuroRenta nuomojamų automobilių parką sudaro platus įvairiausių kategorijų ir modelių automobiliai, nuo mini klasės automobilių iki keleivinių mikroautobusiukų, bei prabangių verslo klasės automobilių. Įvairių gamintojų ir modelių automobiliai suteiks galimybę naudotis labiausiai patinkančia ar tinkančia transporto priemone, kol Jūsų puikus asmeninis automobilis bus remontuojamas. Visi EuroRentos automobiliai yra nauji, ekonomiški, techniškai tvarkingi ir komfortiški. Užtikriname, kad išsirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį automobilį už prieinamą kainą.

 Visi automobiliai

Pakaitinis automobilis | EuroRenta

Norime, kad važiuodami EuroRentos nuomos automobiliu jaustumėtės patogiai ir jaukiai kaip savo automobilyje, todėl siūlome platų papildomų paslaugų ir papildomos įrangos nuomą. Galime pasiūlyti vaikiškų kėdučių, kad jūsų vaikai jaustųsi saugiai ir patogiai visos kelionės metu ir GPS navigacijos nuomą, kad jūsų kelionės maršrutas visada būtų suplanuotas ir paruoštas. Papildomai galite užsisakyti techninės pagalbos kelyje paslaugą, pilno bako paslaugą, padangų, žibintų ir stiklų apsaugą ar net „pilno“ draudimo paslaugą, kad nereikėtų jaudintis dėl naujų automobilio pažeidimų. Vairuosite ne vienas? Mes tuo pasirūpinsime ir į nuomos sutartį įtrauksime antrą vairuotoją, todėl mūsų automobilių galėsite naudotis ne vienas.

 

Verta žinoti:

 

Ar jums priklauso pakaitinis automobilis?

  1. Jeigu eismo įvykio metu esate nukentėjusysis, turite teisę kreiptis į kaltininko draudimo bendrovę dėl žalos atlyginimo bei pakaitinio automobilio suteikimo;
  2.  Pakaitinis automobilis yra suteikiamas tuo atveju, jeigu jūsų automobilis yra remontuojamas autoservise;
  3. Draudimo bendrovė gali reikalauti pateikti pakaitinio automobilio nuomos sutartį ir sąskaitą-faktūrą, todėl visada turėkite šiuos dokumentus. Būtina atkreipti dėmesį, kad nuomos laikotarpis, automobilio modelis ir nuomos kaina turi būti pagrįsta ir objektyvi;
  4. Pakaitinis automobilis turi atitikti pagrindines charakteristikas kaip ir jūsų apgadintas automobilis, bei būti panašios klasės automobilis.;
  5. Pakaitinio automobilio nuomos kaina turi atitikti vidutinę rinkos paros nuomos kainą. Dažniausiai draudimo bendrovės įvardija automobilio nuomos paros kainą, kurios negali viršyti Jūsų gaunama pakaitinio automobilio paslauga. Jūs galite nuomotis ir brangesnį automobilį, bet kainos skirtumą turėsite padengti patys;
  6. Jeigu jūsų automobilis sugadintas nepataisomai, pakaitinis automobilis jums gali būti suteiktas iki draudimo išmokos išmokėjimo dienos;
  7. Jeigu draudimo bendrovė nesutinka apmokėti pakaitinio automobilio nuomos išlaidų, turi teisę kreiptis į Lietuvos banką ir apskųsti draudimo bendrovės priimtą sprendimą.
  8. Bet kokiu atveju remontuodami savo automobilį galite savo sąskaita išsinuomoti pakaitinį automobilį, net jei draudimo kompanija nekompensuoja pakaitinio automobilio nuomos.

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius