Nuoma oro uoste

Automobilių nuoma Lietuvos ir Baltijos šalių oro uostuose

 

EuroRenta teikia viena populiariausių automobilių nuomos paslaugų – automobilio pristatymas į oro uostą. Jeigu dažnai atvykstate į Lietuvą, laukiate svečių, kuriuos reikia pasitikti Baltijos šalių oro uostuose, atvykstate su lagaminais ar su šeima, jūsų skrydis yra vėlai vakare, naktį ar anksti ryte, autombilio nuoma oro uoste yra pati patogiausia paslauga, nes tik išėjus iš oro uosto jūsų lauks automobilis. Automobilio pristatymo į oro uostą paslaugą teikiame Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostose. Stengdamiesi būti dar lankstesni savo klientams, automobilį galime pristatyti ir į Rygos, Liepojos, Talino ar Varšuvos oro uostus.

Automobilių nuoma Vilniaus, Rigos, Varšuvos ir Talino oro uostose | Eurorenta

Mūsų automobilių parką sudaro daugiau nei 200 įvairiausio tipo automobilių, nuo mini klasės automobilių iki keleivinių mini autobusų, nuo Toyota Yaris, Corolla, Camry, RAV4, Volkswagen Polo, Golf, Passat, T-Roc, Tiguan iki Opel Vivaro ir Renault Trafic, Mercedes-Benz C300, E klasės, GLC Coupe ar Volvo V90, XC90. Dauguma nuomojamų automobilių yra nauji. Visos mašinos yra komfortiškos ir techniškai tvarkingos, todėl tikrai išsirinksite automobilį, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius. Daugiau informacijos apie automobilius rasite čia.

Lanksti automobilių nuomos sistema, visuose Baltijos šalių oro uostose. 

Jeigu automobilį išsinuomojote viename iš EuroRentos nuomos punktų ir norite automobilį palikti oro uoste, galime jums pasiūlyti vienos krypties automobilio nuomą. Nuvykę į oro uostą automobilį paliksite, o viskuo kitu pasirūpinsime mes.

 

Kartu su automobilių nuoma oro uoste, galime jums pasiūlyti keleivių pervežimo paslaugą ar automobilio nuomą su vairuotoju. Pasirinkę vieną iš šių paslaugų jūs galėsite mėgautis savo kelionę ir produktyviai išnaudoti savo laiką, o mūsų profesionalūs vairuotojai pasirūpins jūsų saugia kelione. EuroRentos kvalifikuoti vairuotojai turi ilgametę vairavimo patirtį, geba komunikuoti anglų ir rusų kalbomis, kelionės metu pasiruošę suteikti jums reikalingą informaciją, atsakyti į kylančius klausimus, todėl užtikriname, kad jūsų kelionė bus apgalvota ir sudėliota iki smulkmenų. Garantuojame jums konfidencialumą, patikimus vairuotojus ir vairavimo paslaugas visą parą.

Automobilių nuoma Baltijos šalių oro uostuose

Jeigu norite, kad mes jus pasitiktume oro uoste, informuokite mūsų vadybininkus rezervacijos metu, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir sutikti jus oro uoste jums tik nusileidus. Jeigu automobilį rezervuojate mūsų svetainėje, nurodykite skrydžio numerį ir mes viskuo pasirūpinsime.

 

Daugiau informacijos apie automobilio nuomą oro uostuose:

Pasirinkdami EuroRentą, Jūs pasirenkate kokybę, profesionalų aptarnavimą ir malonumą vairuoti.

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius