Automobilių nuoma Palangoje

Kodėl verta rinktis automobilio nuomą Palangoje

Palanga yra vienas iš populiariausių Lietuvos kurortų, kurį savo atostogoms renkasi lietuviai ir užsienio svečiai. Išsinuomokite vieną iš EuroRentos automobilių ir aplankykite Palangos gintaro muziejų, Birutės parką, pasigrožėkite kvapą gniaužiančiu pajūrio pakrantės grožiu nuo Palangos iki Šventosios ar iki pat Lietuvos-Latvijos pasienio, pasivaikščiokite Jono Basanavičiaus gatvėje, kurioje didelis pasirinkimas kavinių, barų, muzikinių vakarų bei galybė įvairiausių pramogų tiek mažiems, tiek ir dideliems ar palydėkite saulę ant Palangos tilto. Automobilių nuoma yra pats patogiausias ir paprasčiausias pasirinkimas. Rekomenduojame iš anksto pasirūpinti mašinos nuoma Palangoje, o tai padaryti galite mūsų interneto svetainėje atlikę rezervaciją vos per kelias minutes.

Saulėlydis Palangoje

 

Automobilių nuoma Palangos oro uoste

Palangos oro uostas yra už 6 kilometrų nuo miesto centro. Patekti į/iš Palangos oro uostą galima autobusu ar taksi, tačiau tai nėra labai patogu, ypač jei atvykstate su dideliu lagaminu ar vaikai keliauja su jumis. Jeigu jūsų skrydis yra vėlai vakare, naktį ar anksti ryte, tai sukelia papildomų nepatogų pasiekiant Palangos oro uostą. Būtent tokiais atvejais EuroRenta teikia vieną populiariausių savo paslaugų – automobilio pristatymas į oro uostą, nes tik išėjus iš oro uosto jūsų lauks automobilis. Taip pat galite suplanuoti kelionę iš Palangos oro uosto į Vilnių, Kauną ar Klaipėdą ir jį ten palikti (plačiau: vienos krypties automobilių nuoma). Ši paslauga ypač populiari tarp Klaipėdos miesto gyventojų ir svečių, nes Palangos oro uostas yra arčiausiai Klaipėdos miesto. Jeigu norite, kad mes jus pasitiktume oro uoste, informuokite mūsų vadybininkus rezervacijos metu, kad galėtume tinkamai pasiruošti ir sutikti jus oro uoste jums tik nusileidus. Jeigu automobilį rezervuojate mūsų svetainėje, nurodykite skrydžio numerį ir mes viskuo pasirūpinsime.

Palangos oro uostas, automobilių nuoma

Kodėl išsinuomoti EuroRentos automobilį yra geriausias pasirinkimas atvykstant į Palangą

EuroRentos prioritetas yra klientų saugumas ir patogumas. Štai kodėl mes vis daugiau dėmesio skiriame automobilių techniniam aptarnavimui ir tinkamam automobilių paruošimui nuomai. Užsisakydami EuroRentos automobilių nuomos paslaugą Palangoje galite būti tikri, kad jums bus suteikta visa reikiama informacija apie automobilio nuomos sąlygas, o automobilis bus nuplautas, išvalytas ir paruoštas nuomai.

Galime Jums pasiūlyti:

Pas mus galite išsinuomoti ne tik automobilius, be ir autobusus, talpinančius 25-60 žmonių – verslo klientams ar dideliems renginiams.

EuroRentos automobilių įvairovė leidžia klientams pasirinkti automobilį, labiausiai atitinkantį jo poreikius. Klientai gali rinktis tarp benzininių, dyzelinių, hibridinių ar elektrinių automobilių, su mechanine ar automatine pavarų dėže.. Nuomojantis automobilius EuroRenta taip pat siūlo įsigyti papildomą įrangą, kuri jūsų keliones padarys dar patogesnes: vaikiškos kėdutės, GPS navigacijos, WiFi įrenginiai.

 

Kaip rezervuoti ir išsinuomoti automobilį Palangoje ar Palangos oro uoste

Išsinuomoti automobilį galite prieš atvykdami į Palangą, tereikia išsirinkti norimos klasės automobilį, nuspręsti kur norėsite atsiimti automobilį – Palangos oro uoste, autobusų stotyje ar konkrečioje Palangos miesto vietoje ir rezervuoti automobilį internetu arba susisiekti su mumis telefonu +370 686 00611, el. paštu rez@eurorenta.lt, „Skype“, „Whatsapp“, „Viber“, „Facebook“ ar „Instagram“. Mūsų darbuotojai mielai padės išsirinkti sau tinkamiausią automobilį ir patars dėl geresnių nuomos sąlygų. Susisiekite su mumis, mes visada pasiruošę bendrauti.

 

Trumpai apie Palangos miestą ir apylinkes

Palanga yra vienas populiariausių Lietuvos kurortų ir patraukia tūkstančius turistų kiekvienais metais. Įsikūrusi Baltijos jūros pakrantėje, Palanga turi daugybę gražių vietų, kurias verta aplankyti. Viena iš populiariausių vietų Palangoje yra ilgas smėlio paplūdimys, kuris prasideda nuo miesto centro ir tęsiasi iki Šventosios upės žiočių. Čia galite mėgautis saule, smėlio žaidimais ar pasiplaukioti jūroje. Be to, Paplūdimyje yra daugybė kavinių, restoranų ir parduotuvių, kuriose galite nusipirkti vietinių produktų ir suvenyrų. Be to, Palanga taip pat turi daugybę istorinių vietų ir kultūros paminklų, vienas iš jų tai Palangos botanikos sodas, kuris yra vienas didžiausių Europoje. Šioje vietoje galite pamatyti retas augalų rūšis ir pasivaikščioti po gražias giraites ir pievas.

Palangos botanikos sodas

Klaipėda, tai trečias pagal dydį miestas Lietuvoje, esanti tik keliasdešimt kilometrų į pietus nuo Palangos, taip pat yra verta aplankyti. Tai svarbus Lietuvos uostas, kuriame yra daugybė kultūros ir istorinių vietų, tokios kaip Klaipėdos senamiestis su savo mėgiamais restoranais, kavomis ir kavinėmis, bei Nemuno deltos regioninis parkas su savo unikaliu kraštovaizdžiu, kuriame galite mėgautis gamtos grožiu.

Šventoji, esanti Palangos vakarinėje pakrantėje, yra dar vienas gražus miestelis, kuriame galite rasti gražius smėlio paplūdimius ir pasimėgauti jura, taip pat mėgautis žuvies ir kitų vietinių produktų maisto  gausa.

Nida, yra verta aplankyti dėl savo unikalaus kraštovaizdžio ir architektūros, ypač dėl savo įspūdingų kopų ir senovinių karpinių namų. Čia galite mėgautis ramia atmosfera, pasivaikščioti po gamtos gražumus, apžiūrėti Nidos kultūros ir istorijos muziejų, taip pat mėgautis vietinių žvejų pagaminta žuvimi ir kitomis jūros gėrybėmis. Nidos kopos yra viena iš žymiausių Lietuvos gamtinių ir kultūros vietų. Jos yra apsaugotos kaip Nacionalinis parkas ir laikomos viena iš Baltijos jūros regiono pagrindinių geologinių paminklų. Kopose galite pamatyti smėlio formacijas, kilusias dėl vėjo ir jūros poveikio, ir mėgautis nuostabiu vaizdu į Baltijos jūrą ar Kuršių marias. Be to, Nidoje taip pat yra daugybė kultūros paminklų, įskaitant Nidos kultūros ir istorijos muziejų, evangelikų reformatų bažnyčią ir t.t.. Taip pat verta aplankyti Parnidžio karo kapinės, kuriose palaidoti karo metais žuvę kareiviai ir civilių gyventojai.

Gražus Nidos miestelio peizažas

Visi šie miestai ir vietovės turi savo unikalumą ir gražumą, ir taip pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio. Juose rasite daugybę veiklų ir pramogų, įskaitant plaukimą, pasivaikščiojimą, lankymąsi kultūros paminkluose ar pamėgausite vietine virtuve. Todėl, jei planuojate kelionę į Lietuvą, tikrai verta apsilankyti Palangoje, Klaipėdoje, Šventojoje ir Nidoje ir mėgautis jų grožiu ir kultūra!

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Palangos miestas ar oro uostas

Liepojos pl. 1, LT-00169 Palanga, Lietuva;
Tel.:+370-46-38 21 21;
Mob.:+370-686-00611(Viber, WhatsApp);
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Darbo laikas: I-VII pagal išankstinį susitarimą;

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius