Ford automobilių nuoma

Ford automobiliai

Ford Motor Company arba kaip mums geriau žinoma tiesiog Ford – tai JAV automobilių gamintojas. Viena didžiausių automobilių pramonės bendrovių pasaulyje ir antroji pagal dydį šalyje (po General Motors Corporation). Bendrovė įkurta 1903 metais. Pagrindinė būstinė įsikūrusi Detroito priemiestyje. Ford gamina lengvuosius, komercinius automobilius, sunkvežimius, autobusus.

 

Pirmasis Ford automobilis buvo pagamintas

Kompaniją 1903 m. birželio 16 d. įkūrė puikiai visiems žinomas Henris Fordas ir dar 11 asocijuotųjų investuotojų. H. Fordui tuomet buvo 40 metų. Pirmieji automobiliai pradėti gaminti 1903 m., surinkus 28 000 JAV dolerių lėšų iš investuotojų. Ankstyvaisiais metais kompanija gamino pigius kompaktiško modelio Ford T automobilius. Juos iš nuosavų ar užsakytų automobilių dalių surinkinėdavo dviejų arba trijų vyrų grupės. Pradžioje kompanija šių modelių pagamindavo tik keletą per dieną savo gamykloje Detroite, Mičigane. 1908 m. buvo išrasta serijinė automobilių gamyba. 1913 m. paleistas pirmasis pasaulyje automobilių surinkimo konvejeris. Ši data yra istorinė Ford gamyklai, kadangi šis pasirinkimas buvo didžiulis postumis Ford įmonės gamybai ir plėtrai. 

1951 Ford Motor Company atliko pirmuosius pasaulyje automobilių saugumo testus, nuo 1955 atlikdama juos ėmė naudoti manekenus, kuriuose įmontuoti elektroniniai davikliai. 1958 pradėta masinė sunkvežimių, 1960 – lengvųjų furgonų, pikapų ir mažų autobusų gamyba. 1985 modelyje Ford Scorpio įmontuota pirmoji stabdžių antiblokavimo sistema.

Ford automobilių nuoma  | Eurorenta.lt

Šiandien Ford turi gamyklas Kanadoje, Meksikoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Brazilijoje, Argentinoje, Australijoje, Kinijoje ir dar keliose valstybėse, įskaitant Pietų Afriką. 1989 m. Ford nupirko Jaguar, Daimler, Land Rover ir Rover kompanijas Didžiojoje Britanijoje, bei Volvo kompaniją Švedijoje. Ford taip pat turi 33,4 % kompanijos Mazda akcijų.Iš viso Ford valdo ar valdė Daimler (kaip Jaguar dalį), Edsel, Ford, Jaguar, Lagonda (kaip Aston Martin dalį), Lanchester (kaip Jaguar/Daimler dalį), Land Rover, Lincoln, Mazda, Mercury, Merkur, Rover (tik vardą) ir Volvo (gaminačia keleivinius automobilius). Aston Martin, Daimler Motor Company, Lagonda, ir Volvo valdo Premier Automotive Group.

Nors Ford Motor Company pardavinėja Ford markės automobilius už JAV ribų, tačiau kiekviena rinkai automobiliai pritaikomi pagal tos vietovės teikiamus prioritetus. Iš pradžių buvo pardavinėjami tiek patys amerikietiški automobiliai visoms pasaulio rinkoms. Vėliau Europoje buvo kuriami ir gaminami Europos rinkai pritaikyti automobiliai. Bandymai globalizuoti automobilių modelius visados baigdavosi nesėkme. Europoje populiari Ford Mondeo buvo prastai parduodama JAV rinkoje, JAV rinkoje populiarus Ford Taurus buvo prastai parduodami Japonijoje ir Australijoje. Maža europietiška Ford Ka buvo iš viso nepaklausi Japonijoje. Australai atsisakė Ford Mondeo, nes pirkėjai mieliau rinkosi australiškus Falcon modelius. Vienintelė išimtis yra europietiškas Ford Focus gerai parduodamas abiejose Atlanto pusėse.

 

Ford įmonė šiandien

Šiai dienai Ford yra viena didžiausių ir žinomiausių automobilių gamintojų pasaulyje, tad ne paslaptis, kad jie populiarūs ir Lietuvoje. Dauguma šios firmos modelių, yra teigiamai vertinami net pačių išrankiausių pirkėjų, tarp kurių yra keletas kurie užima pirmąsias vietas tarp labiausiai pasaulyje perkamų automobilių. Per tiek metų Ford turėjo daug pamokų, daug puikių pasiekimų, tarp kurių puikus Ford variklių pasirodymas - Ford variklius naudojantys lenktyniniai automobilai laimėjo Indianapolis 500 lenktynes 17 kartų tarp 1965 ir 1996 metų. Tad, tai tik parodo kokį kelią turėjo nueti ši įmonė, kad šiandien galėtume jausti malonumą vairuojant jų automobilius.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams naujausio kėbulo modelį Mondeo, bei 9 vietų mikroautobusą. Ford automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostose ar kituose Baltijos šalių miestuose. Jums belieka išsirinkti modelį, ir technines charakteristikas: benzinu arba dyzeliu varomas automobilis su mechanine arba automatine pavarų dėže.

Ford Mondeo nuoma  | Eurorenta.lt

Ford Mondeo nuoma:

• Vidutinė klasė;
• 4 durys;
• 5 sėdimos vietos;
• 3 lagaminai;
• GPS navigacija;
• Automatinė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 5,4 l./100km.

 

Ford Custom mikroautobuso nuoma  | Eurorenta.lt

Ford Custom mikroautobuso nuoma:

• Mikroautobusų klasė;
• 4 durys;
• 9 sėdimos vietos;
• 5 lagaminai;
• Mechaninė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 6,3l./100km.

 

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius