Renault automobilių nuoma

Renault yra viena iš didžiausių Europos automobilių gamintojų, sukurianti automobilius visiems poreikiams, pradedant nuo mažų miesto automobilių iki sportinių automobilių ir sunkvežimių. Įmonė yra žinoma savo įspūdinga istorija ir inovatyviomis technologijomis, kurios leidžia jiems kurti aukštos kokybės, patikimus ir ekologiškus automobilius. Nuo savo įkūrimo 1898 metais, Renault tapo vienu iš populiariausių automobilių gamintojų Europoje ir pasaulyje. Įmonė yra žinoma savo įvairių modelių, tokių kaip Clio, Megane, Captur ir Talisman, kuriuos žmonės myli dėl jų patikimumo, komforto, stiliaus ir našumo.

Renault yra įžymus savo įspūdingomis pergalių lenktynėse, pradedant nuo savo pirmosios pergalingos kelionės Paryžiaus - Vienuolio lenktynėse 1902 metais iki daugybės šių dienų pergalių F1 varžybose. Įmonė taip pat yra žinoma dėl savo inovatyvių technologijų, kurios leidžia jiems kurti aukštos kokybės, efektyvius ir ekologiškus automobilius. Pavyzdžiui, Renault pirmieji pritaikė elektros variklius savo automobiliuose, o dabar yra vieni iš lyderių elektromobilių srityje. Be to, Renault yra įsipareigojęs kurti tvarius ir aplinkai draugiškus automobilius, naudojant naujausias technologijas, kad sumažintų jų poveikį aplinkai. Įmonė taip pat yra susitelkusi į vairuotojo saugumą ir komfortą, kuris yra svarbiausias jų automobilių vartotojams. Sumažindami savo CO2 emisijas, Renault siekia prisidėti prie tvarios ateities ir padaryti teigiamą įtaką aplinkos apsaugai. Įmonė taip pat aktyviai plėtoja savo elektromobilių liniją, kuri padeda sumažinti priklausomybę nuo tradicinių degalų ir mažina anglies dioksido emisijas.

Automobilių Renault nuoma | Eurorenta.lt

Dėl savo istorijos, inovacijų ir įspūdingų automobilių, Renault yra tapęs vienu iš geriausiai žinomų automobilių gamintojų pasaulyje. Jų automobiliai yra pagaminti naudojant naujausias technologijas kuriuose yra dėmesys komfortui, stiliui ir saugumui. Įmonė yra išleidusi išskirtinius modelius, kurie tapo lyderiais savo kategorijoje. Pavyzdžiui, Renault Clio yra vienas iš geriausiai parduodamų Europos miesto automobilių, o Renault Captur yra vienas iš populiariausių kompaktiškų SUV. Renault Talisman, savo ruožtu, yra vienas iš aukščiausios klasės automobilių, kuriuose yra dėmesys stiliui ir komfortui. Be to, Renault yra žinoma savo ryžtingais žingsniais į elektromobilio rinką. Jie pasiūlė kelis elektrinius modelius, įskaitant Renault ZOE ir Renault Twizy, kurie yra tinkami miesto vairavimui. Renault taip pat pasiekė sėkmę savo hidrogeniniu modeliu Renault Kangoo Z.E. H2, kuris naudoja vandenilio kuro elementus. Renault įmonė taip pat siekia palaikyti savo klientų lojalumą ir užtikrinti, kad jų vartotojai gautų geriausią galimą aptarnavimą ir palaikymą. Todėl įmonės aptarnavimo tinklas yra plačiai išplėtotas ir yra lengvai pasiekiamas daugelyje pasaulio vietų. Visos šios pastangos leido Renault įmonei išlaikyti savo vietą automobilių gamybos rinkoje ir patenkinti savo klientų poreikius.
Renault automobiliai yra gana populiari markė Lietuvoje. Daugiausiai Renault automobilių Lietuvoje buvo parduota 2019 metais, tarp jų populiariausias modelis buvo Renault Captur. Kiti populiarūs modeliai yra Renault Clio, Renault Megane, Renault Kadjar ir Renault Scenic. Be to, Renault Kangoo yra populiarus komercinis automobilis. Tarp nuomojamų automobilių, tendencijos labai panašios, mėgstamiausi modeliai yra Clio,  Megane, Captur, Kadjar ir Trafik - tačiau pasirinkimas gali skirtis priklausomai nuo nuomotojo reikalavimų ir poreikių. Renault automobiliai garsėja savo dinamišku dizainu, patikimumu ir efektyviais varikliais. Stengiamės pasiūlyti savo klientams jų poreikius atitinkantį automobilį, ir jei tuo metu jų norimas automobilis užimtas, visada pasiūlome puikią alternatyvą ir visada rekomenduojame automobilį nuomotis iš anksto. Renault automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, bei visuose Lietuvos oro uostuose ar kituose Baltijos šalių miestuose ar oro uostuose. Jums belieka išsirinkti modelį, ir technines charakteristikas: benzinu arba dyzeliu varomas automobilis su mechanine arba automatine pavarų dėže.

Renault Clio automobilio nuoma | Eurorenta.lt

Transporto priemonės informacija:
• Ekonominė klasė;
• 4 durys;
• 5 sėdimos vietos;
• 2 lagaminai;
• Mechaninė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 4,6 l./100km.

 

Mikroautobuso Renault Trafic nuoma  | Eurorenta.lt

Transporto priemonės informacija:
• Mikroautobusų klasė;
• 4 durys;
• 9 sėdimos vietos;
• 5 lagaminai;
• Mechaninė/automatinė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 6,6 l./100km.

 

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius