Volvo automobilių nuoma

Volvo automobiliai

Volvo automobiliai yra labai populiarūs nuomos segmente dėl jų aukštos kokybės, patikimumo ir saugumo standartų. Šie automobiliai yra puikiai žinomi savo inovatyvia technologija ir moderniu dizainu, kuris patinka daugeliui klientų. Be to, Volvo modeliai yra žinomi dėl savo ekologiškumo ir efektyvaus degalų naudojimo, kas yra svarbu norintiems tausoti aplinką. Dar vienas faktorius, kuris prisideda prie Volvo populiarumo nuomos segmente, yra plačių pasirinkimo galimybių įvairovė, leidžianti klientams rasti automobilį, kuris atitinka jų poreikius.

 

Volvo automobilių gamintojo istorija

Volvo yra Švedijos automobilių gamintojas, įkurtas 1927 m. garsaus technikos magnato Gustavo Larsono ir jo draugo, inžinieriaus Assaro Gabrielssono, kurie susipažino dar studijuojant. Jie pastebėjo, kad Švedijoje yra ganėtinai daug automobilių, tačiau nebuvo daug vietų, kur galima būtų jų remontuoti. Gabrielssonas ir Larsonas nusprendė pradėti savo verslą ir įsteigė Volvo AB (Volvo reiškia "aš sukuriu" lotynų kalba), kad galėtų gaminti ir remontuoti automobilius. Pirmaisiais metais Volvo gamino tik keletą automobilių per metus, tačiau 1930-aisiais pradėjo gaminti savo pirmąjį modelį - ÖV4. Tai buvo keturių cilindrų automobilis su keturiomis durimis ir keturių sėdimųjų vietų, kuris tapo itin populiariu Švedijoje. Toliau Volvo pradėjo gaminti ir kitus modelius, tačiau prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, gamyba buvo sustabdyta ir Volvo pradėjo gaminti ginkluotę bei kitus karinius produktus. Po karo, Volvo grįžo prie automobilių gamybos ir įsitraukė į lenktynes, siekdama išpopuliarėti visame pasaulyje. Pamažu jie pradėjo naudoti ir naujas technologijas, tokiu būdu pagerindami savo automobilių efektyvumą ir saugumą. 1959 metais jie pristatė trijų taškų saugumo diržus, kurie tapo standartu daugumoje automobilių gamintojų visame pasaulyje. Be to, Volvo daug dėmesio skiria kokybei ir aplinkos apsaugai, ypač nuo 1970-ųjų. Šiandien Volvo yra viena iš didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje, taip pat gamina sunkvežimius ir kitas transporto priemones. Jie taip pat tęsia savo tradiciją, siekdami pagerinti saugumą ir naudoti naujausias technologijas, kad būtų mažiau kenkiama aplinkai. Pavyzdžiui, jie yra vienas iš pirmųjų automobilių gamintojų, kuris pradėjo gaminti elektrinius automobilius ir jų tikslas yra tapti vienu iš lyderių elektromobilių rinkoje. Taip pat jie naudoja išmaniasias technologijas, kad pagerintų vairavimo patirtį ir padarytų ją saugesnę, tokiomis funkcijomis kaip automatinis stabdymas ir automatinis vairavimas. Nors Volvo yra Švedijos kompanija, jie yra tarptautinės įmonės dalis. Jie yra dabartinio Kinijos automobilių gamintojo Geely Holding Group dukterinė įmonė, tačiau tebėra savarankiškai valdoma. Per pastaruosius metus Volvo buvo sėkminga ir auganti įmonė, iš dalies dėl didžiulių investicijų į naujas technologijas ir naujus produktus. Jie taip pat yra žinomi kaip "saugių automobilių" gamintojas ir vertinami už savo nuoseklią įsipareigojimą saugumo ir aplinkos apsaugos klausimais. 

Volvo automobilių nuoma

Volvo automobilių populiarumas

Volvo automobiliai yra populiarūs nuomos versle, nes jie yra žinomi dėl savo saugumo, patikimumo, kokybės ir prabangos. Volvo automobiliai taip pat yra vertinami dėl savo išvaizdos, stiliaus ir modernios išmaniosios technologijos, kuri padeda pagerinti vairavimo patirtį ir padaryti ją saugesnę. Be to, Volvo automobiliai yra gaminami atsižvelgiant į aplinkos apsaugos reikalavimus, yra siekiama gaminti automobilius su mažu anglies dioksido emisijų kiekiu ir mažu kuro suvartojimu. Tai ypač aktualu Europos šalyse, kuriose yra griežti anglies dioksido emisijų ribojimo reikalavimai. Galima pamanyti, kad Volvo automobiliai nuomos versle nėra dažnas automobilis, tačiau jie yra populiarūs, ypač tarp klientų, kurie nori išsinuomoti prabangų ir patikimą automobilį, su kuriuo jie galėtų saugiai keliauti ir turėti malonią vairavimo patirtį.

Visureigio Volvo XC90 nuoma  | Eurorenta.lt

Volvo XC90 nuoma:

• Prestižinė klasė;
• 4 durys;
• 5 sėdimos vietos;
• 3 lagaminai;
• GPS navigacija;
• Automatinė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 5,8 l./100km.

Automobilio Volvo V90 nuoma  | Eurorenta.lt

Volvo V90 nuoma:

• Prestižinė klasė;
• 4 durys;
• 5 sėdimos vietos;
• 3 lagaminai;
• GPS navigacija;
• Automatinė pavarų dėžė;
• Kuras – dyzelinas;
• Oro kondicionierius;
• Kuro sąnaudos: 5,7 l./100km.

 

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius