Automobilių nuoma Vilniuje: Įdomus turistinis maršrutas po Vilnių

Vilnius iš pirmo žvilgsnio atrodo nepastebimai ramus miestelis. Bet taip nėra. Lietuvos sostinė gyva ir įdomi. Čia išliko daug istorinių pastatų ir tautinio paveldo objektų. Juos būtina aplankyti kaip turistinio maršruto dalį. Tam neužtenka vienos dienos, todėl Vilniuje reikėtų iš anksto išsinuomoti automobilį ir susiplanuoti visų įžymybių lankymą. Nuo ko pradėti?

 

Miesto centras – Katedros aikštė

Išsinuomokite automobilį Vilniuje, kad aplankyti Katedros aikštę
Kasmet čia rengiamos Naujųjų metų ir tautinės šventės. Aikštėje visada daug žmonių. Jie ilsisi ir fotografuojasi prie varpinės, Katedros, Lietuvos valdovų rūmų, paminklo Gediminui. Ši vieta yra populiari tarp turistų ir miesto gyventojų.

Apžiūrėjus lankytinas vietas galima pajudėti link senamiesčio. Tam naudojame Vilniuje išsinuomotą automobilį. Paslauga yra patogesnė nei taksi užsakymas ar judėjimas viešuoju transportu.

 

Vilnius: senamiestis

 

Išsinuomokite automobilį Vilniuje ir aplankykite senamiestį

Būtent iš čia pradėjo formuotis būsima Lietuvos pramonės, prekybos, transporto ir finansų centrai. Mieste yra didžiausias urbanistinio miesto kompleksas su nedidelėmis viduramžiais grįstomis akmenų gatvelėmis, bei gražiais 1-5 aukštų senoviniais pastatais. Juose yra mažų suvenyrų parduotuvių, šventyklų, restoranų ir parduotuvių.

 

Neįprasta trikampė aikštė Vilniuje

 

Išsinuomokite automobilį Vilniuje norėdami aplankyti Trikampę aikštę

Atsigaivinti ir pasistiprinti po pirmos pasivaikčiojimų ir važinėjimų dienos reikia nuvykti į Rotušės aikštę. Jis yra trikampio formos, nes prieš šimtus metų susikirto du prekybos keliai. Tai viena seniausių aikščių Europoje. Čia yra daug gražių pastatų, restoranų ir kavinių. Vakare vietiniai gyventojai ir sostinės svečiai susirenka maloniai praleisti laiką.

 

Antroji turistinio maršruto Vilniuje diena

Išsinuomoję automobilį Vilniuje galėsite bet kada Jums patogiu metu aplankyti kitas įdomias vietas. Ir aplankyti yra tikrai ką:

Įmonė EuroRenta yra pasirengusi Jums palankiomis sąlygomis suteikti automobilio nuomą Vilniuje. Tai gali būti trumpalaikė ar ilgalaikė nuoma. Automobilių parke yra įvairių – ekonomiškų, universalų, kabrioletų, prestižinių ir komercinių automobilių. Paslaugos kaina nedidelė. Norėdami pasinaudoti mūsų paslaugomis, kreipkitės į mus, platesnė informacija:
https://www.eurorenta.lt/lt/kontaktai-/automobiliu_nuoma_vilnius.

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius