Automobilio nuoma Kaune – kodėl su automobiliu geriau?

Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas. Čia yra daug įdomių lankytinų vietų ir spalvingų gamtos objektų. Mažai tikėtina, kad galėsite apvažiuoti juos pažintiniu autobusu, o keliauti pėsčiomis nėra gera idėja. Jei ketinate rimtai tyrinėti miestą ir pasisemti daug teigiamų emocijų iš kelionės, Jums padės automobilių nuomos paslauga Kaune, apie kurią plačiau galite pasiskaityti čia, kuri suteikia turistams galimybę savarankiškai susiplanuoti kelionės maršrutą.

Automobilio nuoma Kaune

 

5 priežastys išsinuomoti automobilį Kaune

Automobilių nuoma tampa vis populiaresne paslauga tarp Lietuvos miestus lankančių turistų. Taip yra dėl kelių privalumų, būdingų keliaujant asmeniniu transportu:

  1. Maršruto planavimas (patys pasirenkate kur ir kada vykti);
  2. Patogus judėjimas (keliaujate vienas ar su artimais žmonėmis, jokių įtartinų kitų turistų žvilgsnių);
  3. Galimybę keliauti su kompanija (kelionė jums taps tikrai nepamirštama, jei pasiimsite geriausius draugus ir išsinuomosite patogų mikroautobusą);
  4. Pasinėrimas į miestą (savarankiškai vairuodamas automobilį, geriau pajunti miestą, jo kultūrines ypatybes);
  5. Greitis (tikrai turėsite laiko pamatyti visas pagrindines lankytinas vietas ir ilgam pasikrauti teigiamos energijos) bei lengvai planuotis kur ir kiek laiko norite praleisti.

Šiandien automobilių nuoma Lietuvoje – ne prabangos rodiklis, o patogi paslauga, kurią gali sau leisti kiekvienas turistas. Su jo pagalba jums nereikia prisitaikyti prie autobusų grafiko ir skubėti krautis daiktų, kad spėtumėte į kitą mikroautobusą.

Automobilių nuoma Kaune – platus klasių pasirinkimas | Eurorenta

 

Nuoma už gerą kainą ir neįkainojama patirtis nuomojantis automobilį Kaune

Norėdami išdidžiai ir su pasididžavimu pasakoti draugams, kad buvote Kaune, pasiruoškite aplankyti keletą pagrindinių lankytinų vietų vienu metu: IX frontą, Šv. Petro ir Povilo katedrą, Kadagių slėnį, Laisvės alėją, Aviacijos muziejų. Visi objektai yra skirtingose ​​miesto vietose. Apžvalginė kelionė į kiekvieną iš jų gali gerokai paploninti Jūsų kišenę...

Automobilių nuoma Kaune, kad aplankyti zoologijos sodą

Kad spėtumėte aplankyti visas Jus kaip turistą dominančias vietas, išsinuomokite automobilį Kaune ir pamirškite visus apribojimus. Jei palyginsite kainas organizuotų ekskursijų ir keliones nuomotu automobiliu, suprasite, kad antrasis variantas bus daug pigesnis (žinoma, jei neketinate viso savaitgalio praleisti viešbutyje).

 

Nuomojantis transporto priemonę – turite galimybę keliauti už miesto ribų

Papildomas privalumas imant nuomai transporto priemonę yra galimybė keliauti už miesto ar šalies ribų. Asmeninis automobilis Jums sumažina apribojimus, leisdamas apžiūrėti ne tik centrinę miesto dalį, bet ir lankytinas vietas už jo. Automobiliu galite aplankyti:

Visuose atrakcionuose įrengtos patogios automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose galėsite palikti transportą pasivaikščiojimo metui.
Kauno ežeras

Kelionės po Kauną ir jo apylinkes su nuomotu automobiliu – tai galimybė viską padaryti be nuolatinio skubėjimo ir streso. Ši paslauga leis savarankiškai kontroliuoti kelionės tempą, trukmę ir maršrutą bei padės maksimaliai patogiai ir naudingai praleisti laiką keliaujant Lietuvą.

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius