Automobilių nuoma Vilniuje: kokių dokumentų reikia, nuomos sutartis, kur nuvažiuoti?

Automobilio nuoma Vilniuje – tai puiki galimybė pažinti tikrajį miestą, pajusti jo energiją ir pasijusti tikru lietuviu. Nuosavas transportas leis aplankyti visas lankytinas vietas ir net pasivažinėti po apylinkes. Pakanka tik išsinuomoti Vilniuje Jums tinkamos markės automobilį ir tiksliai apskaičiuoti maršrutą (kad užtektų laiko viskam).

Automobilių nuoma Vilniuje - aplankykite gražiausias vietas greitai it patogiai | Eurorenta

Kas gali išsinuomoti automobilį Vilniuje?

Automobilį Vilniuje gali išsinuomoti kiekvienas Lietuvos Respublikos sostinės svečias, atitinkantis tris sąlygas:

Norint išsinuomoti automobilį Vilniuje, turistui reikia tik paso ir vairuotojo pažymėjimo. Jei nuomininkas įvykdys visus automobilį teikiančios įmonės reikalavimus, transportas bus paruoštas per pusvalandį. Minimalus transporto priemonės naudojimo laikas yra 24 valandos. Jei kalbame apie automobilio nuomą Vilniuje iš oro uosto, tai minimalus laiko tarpas iki nuomos  2 valandos.

Ką turėtų patikrinti vairuotojas prieš išsinuomodamas automobilį Vilniuje?

Automobilio nuoma Vilniuje per pusvalandį | EuroRenta

Kad kelionės po vaizdingą miestą neužgožtų su automobilio nuoma susijusios problemos, reikia atsiminti keletą paprastų taisyklių. Pirmasis susijęs su transporto priėmimo ypatumais. Prieš nuomojantis automobilį Vilniuje ir išvažiuojant iš nuomos punkto, privaloma apžiūrėti transporto priemonės kėbulą, ar nėra apgadinimų, taip pat patikrinti, ar sutartyje nurodytas kuro kiekis atitinka faktinį kiekį. Jei norite sumažinti galimus finansinius nuostolius, pasirūpinkite papildomu draudimu.

Antroji taisyklė – išsinuomotos transporto priemonės pristatymas griežtai laikantis sutarties sąlygų. Pavėluotas automobilio grąžinimas kainuos Jums papildomą nuomos dieną, ir sukels papildomų išlaidų. Jei norite palikti automobilį oro uoste, turėtumėte iš anksto apie tai pranešti nuomotojui. Šiuo atveju automobilio nuoma Vilniuje nereikš būtinybės grąžinti transporto priemonę į įmonės ofisą. 

Kokias lankytinas vietas verta aplankyti išsinuomojus automobilį Vilniuje?

Pasinaudokite proga ir pamatykite Vilnių su visomis jo grožybėmis | EuroRenta

Jei Vilniuje išsinuomojote automobilį, tuomet Jums nebus sunku aplankyti garsiausias šio miestelio įžymybes. Reikia tik teisingai apskaičiuoti laiką ir galimybes. Būtinai rekomenduojame pamatyti:

Tai tik dalis lankytinų vietų, kurias galite aplankyti Lietuvos sostinėje. Nuomojantis automobilį Vilniuje prieš Jus atsivers daugybė maršrutų ir kelių, kurie yra neprieinami turistams, miestą tyrinėjantiems standartiniais pažintiniais autobusais. Jums tiesiog reikia teisingai pasirinkti maršrutą. Tam gali padėti nedidelė knygelė „Vaizdingas automobilių maršrutas Vilniuje ir jo apylinkėse“.

 

REZERVUOTI AUTOMOBILĮ

 

Klaipėdos biuras

Sandėlių g. 14, LT-95107 Klaipėda, Lietuva
Tel.:+370-46-38 21 21
Mob.:+370-686-00611
El. paštas:rez@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.klaipeda

 

Vilniaus biuras

Dariaus ir Girėno g. 149, LT-02189 Vilnius, Lietuva (šalia oro uosto)
Tel.:+370-5-233 17 17
Mob.:+370-611-16611
El. paštas: Vilnius@eurorenta.lt
Skype:eurorenta.vilnius

 

Su mumis taip pat patogiai galite susisiekti naudojant Viber, Whatsapp, Skype.

 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius