Automobilių nuoma Klaipėdoje: pasimėgaukite išskirtine gamta.

Automobilių nuoma Klaipėdoje: poilsis gamtoje

Šiandien, modernioje pasaulio visuomenėje, kur technologijų įtaka ryškėja kaip niekada anksčiau, žmonės atveria savo akis ir širdis - gamtos grožiui. Jų nebetenkina įprastos kelionės į žymiausias pasaulio vietas, miestus ar prabangius viešbučius, bet vis labiau traukia laukinė gamta, kur galima pajausti bent dalelę tikrosios gamtos. Tai yra kelionės, kurios skatina ne tik pažinti naujas vietas, bet ir atrasti savyje nepakartojamą ryšį su aplinka, atsikratyti kasdienio tempo ir pasinerti į ramybę, kurioje atrandame nusiraminimą. Šis nuostabus keleivio troškimas atskleidžia vis didesnį žmogaus siekį išmesti rutiną bent trumpam ir įsiklausyti į gamtos tylą, atgauti gyvybės energiją, atgaivinti sielą ir praturtinti savo gyvenimą išskirtiniais prisiminimais. Kvėpuodami natūraliu oru, pasimėgaudami maloniais gamtos garsais ir leisdami sau stebėti laukinį grožį ir gamtos stebuklus, mes patiriame tą magiją, kurią tik tikra gamta gali mums suteikti. 

Ford Transit nuoma kempingams | Eurorenta

Tinkamas transportas poilsiui gamtoje

Kelionės į gamtą gali būti įvairios, ir daug kas priklauso nuo to, kokią transporto priemonę pasirinksite savo kelionei. Galbūt jums labiau patinka patogūs dideli namai ant ratų, kuriuose galėsite ne tik miegoti, bet ir gaminti maistą, turėsite privatumą bei jausitės kaip namuose. Toks namelis suteiks jums laisvę sustoti ir ilgiau mėgautis gražia aplinka. Tačiau jei esate labiau linkęs greitam judėjimui ir lankotės skirtingose vietose, mažesnis automobilis gali būti puiki alternatyva. Tai suteiks jums lankstumą ir galimybę pasiekti netoliese esančius paslėptus gamtos kampelius, ar tai būtų kalnų pašonėje esantys kempingai, natūralūs parkai ar tiesiog gražūs gamtos kampeliai. Taip pat, įsirengus stovyklavietę, mažu automobiliu lengviau aplankyti šalia esančius miestus ar lankytinas vietas. Nepamirškime, kad kempingai puikiai pritaikyti prie visų keliautojų poreikių ir tuo pačiu metu esate apsupti natūralios gamtos.
Kalbant apie kempingus, jie kaip laisvalaikio forma atsirado per laiką, susijungiant žmonių norui mėgautis buvimu gamtoje ir išbandant save natūralioje aplinkoje.
Yra keletas svarbių etapų, kurie prisidėjo prie kempingų populiarumo ir jų evoliucijos:

Šie veiksniai prisidėjo prie kempingo populiarumo ir jo raidos. Šiandien kempingas yra plačiai paplitusi laisvalaikio veikla, kurios tikslas yra būti arti gamtos, pasimėgauti gyvenimu ir atrasti naujas nuotykių galimybes.

 

Kempingai Lietuvoje

Pastaraisiais metais pastebimas vis didėjantis susidomėjimas kempingu kaip laisvalaikio forma ir Lietuvoje. Viena iš to priežasčių - didėjantis žmonių susidomėjimas gamta. Daugelis žmonių nori pabėgti nuo miesto rutinos ir pamatyti Lietuvos gamtos grožį, ypač jei gyvenate ne Lietuvoje, ir grįžtate tik trumpam laikotarpiui. Pas mus yra daugybė natūralių gražių vietų, tokių kaip nacionaliniai parkai, miškai, ežerų ir upių pakrantės, kurios yra puikios kempingo vietos. Daugelyje šių vietų jau yra kempingų stovyklavietės, kurios teikia patogumus lankytojams. Daugeliu atvejų šie kempingai yra puikiai pritaikyti atostogoms su šeima ar draugais. Vis daugiau žmonių Lietuvoje supranta kempingo privalumus, tokius kaip artumas gamtai, lankstumas ir mažesnės išlaidos lyginant su tradiciniais viešbučiais ar poilsiavietėmis. Kempingas tampa populiarus pasirinkimas tiek vietiniams atostogautojams, tiek ir užsieniečiams, kurie nori pasigrožėti Lietuvos gamtą. 

Automobilių nuoma laikui gamtoje | Eurorenta

Pasiruošimas į gamtą

Palangos mieste esantį Compensa kempingą aplankėme ir mes. Ir tiesa pasakius turėjome nuostabų laiką su žmonėmis mėgstančiais pabūti gamtoje ir kempingus prižiūrinčio kolektyvo, kurie kasdien deda maksimalias pastangas, kad atvykę čia poilsiautojai galėtų pasimėgauti gražia gamta. Darbuotojai pasidalino savo patirtimi ir patarimais, kaip išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria kempingo gyventojai.
Kempingai yra daug daugiau nei tik nameliai ant ratų - žmonės mėgsta keliauti į juos su įvairiomis transporto priemonėmis, palapinėmis ir draugais. Nepaisant to, kad daugelis įsivaizduoja, jog į kempingus važiuojama tik su nameliais ant ratų, iš tikrųjų sunku net įsivaizduoti, kokia daugybė yra galimų variantų. Eilinis automobilis, palapinės ir, žinoma, gera draugų kompanija taip pat puikiai tinka šiam nuostabiam poilsio būdui.
Kaip įvardija Deivydas, viena iš didžiausių problemų, su kuriais susiduria kempingo gyventojai, yra nepalankios oro sąlygos. Neprognozuojamas lietus, vėjas ar net audros gali sukelti problemų kempinge. Tačiau kempingo gyventojai pritaria, kad tankūs pušynai, apsupę kempingo teritoriją, suteikia galimybę mėgautis gamta bet kokiu oru. Tai reiškia, kad kempingas yra puiki vieta praleisti "darbines atostogas" (workation) su nemokamu Wi-Fi ryšiu ir elektros jungtimis. Nepaisant oro sąlygų, galima dirbti ir tuo pačiu metu mėgautis nuostabiu kempingo gyvenimo būdu.
Naujiems "kemperistams" dažnai gali kilti iššūkis tinkamai suprasti ir naudoti stovyklavimo įrangą. Netinkamas palapinės montavimas, ugnies deginimo problemos ar įrangos gedimai gali kelti nepatogumų. Kempingo profesionalai pataria naujiems stovyklautojams būti pasiruošusiems išbandyti save kemperio vaidmenyje, nes tai puikus būdas išmokti ir patirti daug naujų dalykų. Net jei žmonės dar niekada to nedarė, juolab, kad čia siūlo paskolinti miegmaišius ir išnuomoti palapines.

Kelionė į gamtą nuomotu transportu | Eurorenta

Kažkodėl įsivaizduojame, kad higienos sąlygos gali būti ribotos keliaujant į kempingus. Tačiau kempingo teritorijoje yra bendri tualetai ir dušai, kuriais stovyklautojai gali naudotis. Tai palengvina higienos iššūkius ir padeda išlaikyti švarą. Kitas svarbus dalykas yra tinkamas maisto saugojimas. Kiekvienam, vykstant į kempingą, svarbu tinkamai saugoti maistą, ypač jei tai jautrūs šilumai produktai. Patyrę stovyklautojai rekomenduoja naudoti kelioninius šaldytuvus ir pasinaudoti bendra kempingo virtuve, kurioje yra dideli šaldytuvai ir kaitlentės maisto gaminimui.
Gaisro rizika taip pat yra svarbi tema kempingų kontekste, nes kempingai dažnai susiję su atviru liepsnos naudojimu. Kaimynystėje esančios sausos ir ugniai jautrios medžiagos gali sukelti gaisro riziką. Todėl kempingų teritorijoje yra griežtos taisyklės, kad būtų išvengta tokių nelaimių. Stovyklautojai turi naudoti kepsnines, kurios yra pakeltos nuo žemės, atidžiai prižiūrėti ugnį ir visada turėti vandens šalia.
Būnant gamtoje, žmonės dažnai susiduria su įvairiais gyvūnais ir vabzdžiais, kurie gali kelti nepatogumų, ypač jei žmogus yra alergiškas arba patiria diskomfortą dėl vabzdžių ar gyvūnų. Kempingo profesionalai pataria gerai įvertinti vietą, kurioje statysis palapinę, ir pasiruošti šaltiniais nuo uodų bei skiepais nuo erkinio encefalito. Be to, nereikėtų per daug nerimauti dėl mažų griaužikų ar žaliųjų gyvatėlių - tai tik dalis gamtos grožio. Kitas dalykas, su kuo susiduria kempingų lankytojai, yra artimosios aplinkos triukšmas.

Gamtos grožis iš paukščio skrydžio | EuroRenta


Kempingai dažnai yra šurmulingose vietose, kur garsai iš kaimynų stovyklavietės ar gamtos garsai gali trukdyti miegui ir poilsio laikui. Šiuo atveju ausų kištukai gali būti puikus sprendimas. Tai yra keletas problemų ir iššūkių, su kuriais susiduria žmonės lankydami kempingus. Svarbu turėti tinkamą įrangą, planuoti kelionę iš anksto ir būti pasiruošusiam prisitaikyti prie gamtos sąlygų. Nepaisant šių iššūkių, kempingai teikia daug malonumo ir nuotykių, kurie padeda atsijungti nuo kasdienybės ir patirti gamtos grožį. Tikėkimės, kad šis straipsnis ir patarimai bus naudingi tiems, kurie planuoja vykti į kempingą arba jau mėgaujasi šiuo gamtos malonumu.

 

Reikia tiek nedaug puikiems įspūdžiams

Kelionės tikslas ir maršrutas nulemia tai, kokią gamtą norite pamatyti, ir kiek tam esate pasiruošę. Jei Jums reikia transporto priemonės, bet neturite tam tinkamo savo automobilio, galite pasinaudoti mūsų automobilių nuomos paslaugomis. Turime įvairių dydžių ir tipų automobilių, pritaikytų Jūsų individualioms poreikiams. Taigi, net jei neturite nuosavos mašinos, tai neturėtų būti kliūtis mėgautis gamtos grožiu ir įvykdyti savo nuotykių troškimus. Svarbiausia yra drąsiai leistis į nuotykius ir išskirti laiko gamtos tyrinėjimui, galiausiai svarbiausia yra išgyventi nuotykius, mėgautis tyru oru.
Platesnė informacija apie automobilių nuomą Klaipėdoje čia.
 

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius