Informacija apie COVID-19

2020-03-16

 

 

AUTOMOBILIŲ NUOMOS KOMPANIJOS EURORENTA INFORMACIJA APIE KORONAVIRUSĄ (COVID-19)

 

 

Norime Jus informuoti, kad EURORENTA nestabdo savo veiklos ir toliau savo klientams siūlys automobilių nuomos paslaugas.

 

Klientų ir darbuotojų saugumas yra didžiausias ir svarbiausias EURORENTOS prioritetas, todėl imsimės visų būtinų priemonių Jūsų saugumui užtikrinti. Mes nuolatos stebime situaciją žiniasklaidoje ir esame pasiruošę bet kuriuo metu imtis papildomų priemonių, siekiant užtikrinti maksimaliausią mūsų klientų apsaugą.

 

Taip pat labai rimtai vertiname Pasaulio sveikatos organizacijos, valstybės institucijų bei specialistų teikiamą informaciją ir rekomendacijas ir stengiamės šiomis rekomendacijos vadovautis vykdydami savo veikla, siekiant užkirsti kelią koronaviruso (COVID-19) plitimui.

 

Kadangi daugelyje šalių įvestas karantinas, kuris apriboja judėjimo laisvę tarp valstybių ir gali daryti įtaką Jūsų automobilio nuomos rezervacijai, žemiau pateikiame naudingą informaciją:

 

 

PRIEMONĖS, KURIŲ IMASI EURORENTA SIEKIANT UŽTIKRINTI SAUGUMĄ

 

 

Siekdami užtikrinti klientų mobilumą judėti, ypatingą dėmesį skiriame automobilių dezinfekavimui (vairo, pavarų svirties, prietaisų skydelio bei durų rankenų) prieš ir po kiekvienos automobilio nuomos. Automobilių vidaus dezinfekavimui naudojame ozonatorių, kurio pagalba naikinamos bakterijos ir virusai. Naudojant šią technologiją nelieka jokių kenksmingų cheminių medžiagų, kurios naudojamos dezinfekuojant tradiciškai. Taip pat dažnai valome ir naudojame specialias priemones patalpų valymui ir jų vėdinimui.

 

 

AUTOMOBILIO REZERVACIJOS PAKEITIMAS AR ATŠAUKIMAS

 

 

Rezervaciją galite pakeisti arba atšaukti nemokamai. Norėdami tai padaryti, susisiekite su mūsų darbuotojais. Jeigu atlikote rezervaciją ir iš anksto ją apmokėjote, būtinai tai nurodykite Eurorentos darbuotojams, kad būtų galima kaip įmanoma greičiau išspręsti jūsų apmokėjimo klausimą. Papildomai informuojame, kad Jums pageidaujant, Jūsų išankstinius mokėjimus galime palikti Jūsų būsimoms rezervacijoms.

 

Jeigu šiuo metu naudojatės EURORENTOS paslaugomis ir dėl atidėtų skrydžių ar kitų aplinkybių jūs norėtumėte pratęsti esamą nuomą, būtinai apie tai informuokite mūsų darbuotojus ir jie pasiūlys Jums geriausią sprendimą dėl nuomos pratęsimo.

 

 

KAIP SUSISIEKTI SU EURORENTA

 

 

Stengdamiesi užtikrinti tiek mūsų klientų, tiek ir darbuotojų saugumą, šiuo metu stengiamės vengti tiesioginių kontaktų, todėl mūsų komanda yra pasirengusi Jums padėti nuotoliniu būdu visais iškilusiais klausimais:

Klaipėda

Tel. nr. +370 686 00611

El. p. rez@eurorenta.lt

Vilnius

Tel. nr. +370 611 16611

El. p. vilnius@eurorenta.lt

 

Su mumis taip pat galite susisiekti per Viber, Whatsapp, Skype ar naudodamiesi „Pagalba gyvai“ mūsų interneto svetainėje www.eurorenta.lt

 

Visais atvejais galite skambinti pagalbos linija +370 686 00611

MŪSŲ KLIENTAMS

pagalba 24/7

vertinantiems mūsų kokybiškus
ir patikimus automobilius